Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Casa Emblematica Los Helechos
* * * * *

30.10. - 06.11. Vybrať iný termín
643 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Táto veľká budova z 18. storočia bola ďalej rozvinutá v 19. storočí a bola opakovane skrášľovaná po celé generácie a dáva návštevníkom výnimočné prostredie. Dom je komfortný a útulný a vybavený modernými technológiami, ideálnym miestom na odpočinok.
Dom sa nachádza na ostrove Los Realejos na severnej strane ostrova, miesto, ktoré si kanonský dobyvateľ Alonso Fernández de Lugo vybral za svoje bydlisko kvôli dobrému podnebiu a úrodnej krajine ako jeho rezidencii.
V obci sú cca. 3000 hektárov chránených prírodných oblastí a asi 10 minút jazdy môžete navštíviť známe turistické letovisko Puerto de la Cruz a jeho pláž Playa Jardin, ako aj známe bazény s bazénom "Lago Martianez" s morskou vodou. Hneď pod dedinou je tiež prírodná pláž Playa el Socorro, veľmi obľúbená u surfistov.
Do centra mesta Los Realejos sú cca. 1 km. Obchody, bary, reštaurácie a lekáreň sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti.
Vzdialenosť od letiska Tenerife South: cca. 110 km od severného letiska Tenerife cca. 30 km ďaleko.

Vybavenie: Casa Emblematica los Helechos sa skladá z celkom 3 samostatných jednotiek, každý jednotlivo a láskyplne zariadený a zdobený dobovým nábytkom v kombinácii s moderným komfortom. Zreteľné stropy a krásne drevené a keramické podlahy. Historická architektúra domu sa odráža v každej jednotke a robí z pobytu jedinečný zážitok.
Satelitná TV v každej obývacej izbe v salóniku a bezplatné Wi-Fi v celom dome.
K dispozícii je spoločenský salónik (obmedzené otváracie hodiny) s príslušenstvom na prípravu kávy a čaju.

Rezervovať si zariadenia:
Dom Helechos 1 (cca 80 m²): Tento apartmán sa nachádza v spodnej časti domu s 1 spálňou (1 manželskou posteľou), veľkou obývacou izbou s 2 rozkladacími gaučkami, jedálenským stolom, prístupom do svetlej kuchyne, moderným vybavením so sporákom/rúrou 4 vitríny, Mikrovlnná rúra, kávovar, hriankovač, odšťavovač, kúpeľňa s veľkým moderným sprchovým kútom. V prednej časti kuchyne sa nachádza prístup k malej, obloženej vinnej révy a zariadenej terasy. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2)
Dom Helechos 2 (cca 93 m²): veľká spálňa s manželskou posteľou a dvoma prístelkami pre deti, útulná menšia kuchyňa plne vybavená všetkým komfortom, malá obývacia miestnosť so satelitnou TV, rozkladací gauč, krásne zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Pred kuchyňou je malé nádvorie s prístupom cez malé schodisko k (spoločnej) strešnej terase s nádherným výhľadom na mesto, more a hory. (Obsadenosť: dospelí od 2 do 2 detí do 2 rokov)
Dom Helechos 3 (cca 120 m²): Celkom 3 spálne, dve s manželskou posteľou, jedna s jedným lôžkom, priestranná kuchyňa plne vybavená (bez rúry) s prístupom na pekné nádvorie/galériu. Odtiaľ je výstup na vonkajšiu terasu s prúteným nábytkom a mnohými rastlinami. Veľká rekonštruovaná kúpeľňa s rohovou vaňou, bidetom, WC a umývadlom. (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až max. 5)

Rezervovateľné možnosti jedla: Len noc: Len noc

Oficiálne trieda: historický hotel

Popis cesty: Od letiska South REINA SOFIA
Vezmite juh Highway, ktorá prichádza z južného letiska smerom na Santa Cruz. Tesne pred Santa Cruz odbočte na severnú cestu a pokračujte okolo Puerto de la Cruz smerom na Icod de los Vinos (C 820/TF 5).
Diaľnica vedie niekoľko kilometrov do Puerto de la Cruz na pozemnej ceste nad.
Zo severného letiska LOS RODEOS:
Choďte po diaľnici smerom na PUERTO DE LA CRUZ, potom prejdite okolo Puerto de la Cruz smerom na ICOD DE LOS VINOS.
Diaľnica vedie niekoľko kilometrov do Puerto de la Cruz na pozemnej ceste nad.
Krátko potom, čo sa Autobahan pripojí k diaľnici, prejdite tunelom. Ihneď po tuneli odbočte doprava smerom na SAN VICENTE/TIGAIGA a potom hneď za prvou ulicou zabočte doprava (smer TIGAIGA).
Pokračujte po ulici cca. 1 km.- kým neuvidíte Hotel RURAL BENTOR na ľavej strane. Tu je cca. Prejdite až 20m na ​​križovatku alebo križovatku Y (vpravo uvidíte lekáreň); držte sa tu alebo odbočte doprava a pokračujte hore; venujte pozornosť parkovaciemu miestu cca. 15 m. Tu si môžete zaparkovať a prejsť na námestie Plaza San Sebastian, ktoré sa nachádza hneď vedľa námestia Plaza.

Hotelový servis: zahrnuté počiatočné a záverečné upratovanie. Handshake zmení a čistiť každé 3 dni.
Bielizeň meniť každých 6 dní.
Detská postieľka je k dispozícii vo všetkých 3 jednotkách, v každej jednotke je k dispozícii 1 radiátor.

Poznámky: ***
Hodnotenie zrkadlenia 3.5 Slnečné lúče kvôli individuálnej dovolenke.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky pre požičovňu nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS600O bez autopožičovne a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zberu kľúčov.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.10. - 6.11.2019
7 nocí
6.11. - 13.11.2019
7 nocí
13.11. - 20.11.2019
7 nocí
16.11. - 23.11.2019
7 nocí
20.11. - 27.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5