Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Sa nachádza na juhu ostrova Tenerife, v oblasti Playa de las Américas. Najbližšia pláž (Las Vistas) je vzdialená 300 metrov. Obchody, reštaurácie, bary, krčmy, vzrušujúce nočné kluby a odkazy na siete verejnej dopravy sa nachádzajú v blízkosti. Santa Cruz letisko je asi 8 km. Na letisko Tenerife South cca. 15 km od Letisko Tenerife North 90 km ďaleko.

Vlastnosti:
12 junior suites, 14 apartmánov a 339 dvojlôžkových izieb ponúka možnosť zostať pohodlne a pohodlné.V rekreačnej dedinke sú hostia hostia v lobby s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou recepciou/odhlásením.Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy.sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - zmenáreň, novinový stánok, TV miestnosť, herňa, lekárska pomoc a kaderníctvo.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Komplex má zariadenie s prístupom pre invalidné vozíky.Na nákupy a prechádzky sa dá využiť supermarket, obchod so suvenírmi a ďalšie obchody.Krásna záhrada a detské ihrisko patria k areálu komplexu.V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a tiež individuálne nastaviteľnou kúrenie zaisťujú správnu klímu. K základnému vybaveniu každej izby majú balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. hostia môžu pohodlne spať na dvojposteľ. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. K dispozícii je chladnička a mini chladničkou. Najlepšie rekreačné ponuka pohodlie prístup k internetu, telefón, TV a Wi-Fi (zdarma). V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Ako ďalšie pohodlie je sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je snack bar pri bazéne.Ak máte náladu na cvičenie, ponúka vám cyklistické/horské bicykle a tenis.Ubytovanie ponúka množstvo indoorových športových aktivít, ako je telocvičňa, stolný tenis a squash, ako aj biliard za poplatok.Relaxačné možnosti sú k dispozícii v kúpeľoch, ktoré zahŕňajú kúpele a solárium.Za príplatok môžu hostia využiť saunu.Deti sú láskyplne stará v klube deti.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar. Hostia si môžu vychutnať kulinárske špeciality v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička). Obec ponúka rezervovaná jedla alebo formou polpenzie, plnej penzie a all-inclusive. Chutné a výdatné raňajky čaká na cestujúcich na raňajky, obed a večeru. Pre špeciálne kulinárske želania komplexné požiadavky na výživu stále pripravený. Okrem toho ubytovanie pripravené občerstvenie. Vynikajúci kuchári pripravujú chutné jedlá na výstave varenie. Rekreačná obec vedie sortiment alkoholických i nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v zariadení: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}