Hotel
Informácie
Termíny a ceny
03.11. - 11.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
434 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
3.11. - 10.11.2018
7 nocí
3.11. - 11.11.2018
7 nocí
7.11. - 15.11.2018
8 nocí
7.11. - 14.11.2018
7 nocí
miesto:
Nachádza sa v Los Gigantes, asi 250 metrov od piesočnatej pláže "La Arena". Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. V blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov sú k dispozícii. Medzi iné zaujímavé miesto je Zona Centro (150 m). Najbližšie mesto Los Gigantes je asi 2 km od hotela. Letisko: TFN 107 km ďaleko, asi 42 km TFS.

Vlastnosti:
Existujúce hlavné a tri prístavby hotela je 85 izieb rozložené do troch poschodí. Interiér patrí recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), 2 bary a internetový kútik. Bazéne zahŕňa bazén, detský kútik a slnečnú terasu (sezónne). Vonkajší areál má vlastnú terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelovej záhrade. Hoteloví hostia majú v slnečníky pri bazéne. Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
Apartmány majú kombinovaný obývacia izba/spálňa a samostatná spálňa a sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, TV, internet, trezor, kuchynský kút, mini chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. k dispozícii za príplatok apartmány s balkónom alebo terasou.

Apartmány, 2 spálne: majú inak identické vybavenie ako apartmány majú dve oddelené spálne.

Izby typu Economy sú zvyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť v umiestnení, veľkosti a vybavenie štandardných izieb. Ak je váš hotel sú vybavené hlavnej a vedľajšej budovy, bytové aj hlavnej budovy a prístavba sa môže uskutočniť. Divízia je zodpovedná za majiteľom hotela na mieste. žiadne požiadavky týkajúce sa zariadení a umiestnenia sú akceptované.

Jedlá (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
Bez stravy, s raňajkami alebo polpenziou.

Polpenzia: raňajky a večere.

Deti (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
- Samostatný detský bazén pri bazéne

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Môžu byť účtované poplatky: masáže, solárium

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: American Express, Visa
 - Laundry Service (za príplatok)

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Pozrite sa prosím na aktuálny jazdy a bezpečnosti, ako aj zdravotníckych informácií pre nemeckých štátnych príslušníkov z internetu na iných národností preskúmať, obráťte sa na miestneho veľvyslanectvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa za o batožinu predpisy letovej stravovanie a check-in rezervovaného leteckou spoločnosťou na Internete:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné pre dospelého pri rezervácii Ryanair letu, rezervovať sedadlo vedľa svojho dieťaťa pri cestovaní ako cestujúci s deťmi mladšími dvanástich rokov. Prehľad miest, ktorá už môže byť vyhradená pre vás, môžete vidieť v rámci "Moja rezervácia", odkaz smeruje.

Ak máte záujem o špeciálnu miestenku za osoby cestujúce, vziať rezerváciu, prosím, nezávisle na vyššie uvedené Servisné zóna pred objednaným leteckej spoločnosti Ryanair. Váš Log V údajoch obdržíte s vašou cestovné doklady.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že budete spadol v predpísaných zastávkach v blízkosti Vášho hotela v niektorých hoteloch, namiesto vašich/r individuálne Hotely/ubytovanie. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hoteloch (napr peších zón) v týchto miestach, nemusí byť možné poskytovať služby door-to-door. V tomto prípade sa vodič kvapku ťa na najbližšom možnom mieste do Vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do Vášho ubytovania.
Radi by sme požiadať, aby vás o tom informovať svojho zástupcu pre prevody a hotel ste si rezervovali, ak by malo byť oneskorenie letu počas cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia uvedené, cateringové služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Na konci mája (31.5.), Môžu byť k dispozícii v závislosti na obsadenosti hotela a poveternostných podmienkach obmedzené, alebo nie. Niektoré oblasti v areáli a športové a zábavné zariadenia môže byť uzavretý alebo môže byť odstránená v tomto okamihu nezávisle na použitie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že aspoň jedna cesta účastník musí byť starší ako 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme, otváracej doby recepcie. Hostia, ktorí prídu mimo otváraciu dobu recepcie, svojmu rezervovaný hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu cez prázdniny a príchod po 18 hod v rezervovaného hoteli, potom informujte hoteliera pred príchodom, takže vaše rezervovaná služba je poskytovaná.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a závisí od dostupnosti. Vo väčšine prípadov môže byť prípadne vykonaná v posteli rodičov. Ak je to nutné, je zaplatiť príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby, kým sú landesüblich k dispozícii pri príchode okolo 14:00. V čase príchodu do 4 ráno okamžite dostať svoj rezervovaný izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR