Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Aparthotel Tropical
* * * * *

Cena za osobu od
429 €
Žiadne skryté poplatky
06.04. - 13.04.2018
Vybrať iný termín

miesto:
Hotel sa nachádza asi 800 metrov od pláže. Nachádza sa v blízkosti centra mesta s supermarketmi, reštauráciami a barmi. Hromadná doprava je vzdialená len 100 m.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel má celkom 4 jednolôžkové a 35 dvojposteľových izieb. Hotel ponúka lobby a recepciu. Výťah vedie na väčšinu poschodí. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - zmenáreň, TV miestnosť, požičovňa áut a práčovňa. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. Hostia, ktorí prídu autom, môžu opustiť svoje vozidlo na parkovisku.

Ubytovanie:
Ubytovanie je vybavené kuchyňou a kúpeľňou. Väčšina izieb má balkón. K dispozícii je tiež trezor. V kuchynke môžete pripraviť malé jedlá. Rôzne komunikačné a zábavné zariadenia poskytujú komfortné vybavenie s pripojením na internet, telefónom, televízorom a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti apartmánového hotela. Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Pre relaxáciu sú na slnečnej terase k dispozícii lehátka pod slnečníkmi. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Hotel ponúka svojim hosťom solárium (za poplatok).

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú bar. Ubytovanie ponúka ako rezervovateľné stravovacie služby polpenzia a plná penzia. Na raňajky, obed a večeru čaká príjemný a bohatý bufet.

Kreditné karty:
Hlavné kreditné karty ako Visa a MasterCard sú akceptované ako spôsoby platby.

Poznámka:
Obdržíte službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (z hľadiska stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ nebudú poskytnuté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte nocľah s raňajkami (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (ako solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a podlieha poplatkom a poplatkom, pokiaľ nie je v opise uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť dodatočné náklady, napr. mestskou daňou, kultúrnymi dotáciami atď. Výška čiastky určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu