Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
31.08. - 07.09.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
541 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
31.8. - 7.9.2018
7 nocí
7.9. - 14.9.2018
7 nocí
14.9. - 21.9.2018
7 nocí
21.9. - 28.9.2018
7 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza v centre mesta Puerto de la Cruz, v pešej vzdialenosti od nábrežia a novo navrhnutej lávovej pláže Martianez. Bary, diskotéky, pouličné kaviarne a nákupné centrum sú ľahko dostupné.

Vlastnosti:
Komplex má 60 apartmánov na 8 poschodiach, bazén, slnečnú terasu a snack bar pri bazéne, ako aj relaxačnú zónu s posedením. Vlastné parkovisko hotela je k dispozícii hosťom (platí sa na mieste).

Ubytovanie (podľa sezóny):
Apartmány sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC s fénom, obývacou izbou s kuchynským kútom, 1 alebo 2 samostatnými spálňami (podľa rezervácie) a sú vybavené trezorom, satelitnou televíziou, telefónom a balkónom alebo terasou.

Superior apartmány: sú umiestnené v horných poschodiach a majú rovnaké vlastnosti ako apartmány majú aj veľkú terasu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez jedla a raňajky

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Prečítajte si aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj zdravotné informácie pre nemeckých občanov na internete na adrese Other nationalities, kontaktujte prosím miestne zastupiteľstvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné, aby si dospelý rezervoval let spoločnosti Ryanair a rezervoval miesto vedľa svojho dieťaťa, keď cestoval ako cestujúci s dieťaťom mladším ako dvanásť rokov. Ktoré miesta už môžete vyhradiť môžete nájsť v časti Moje rezervácie.

V prípade, že budete potrebovať ďalšiu rezerváciu sedenia pre sprevádzajúce osoby, urobte rezerváciu sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy cez VACATION a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR