Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Mar Blau Residential Villas De Menorca (Also Apartamentos Mar Blau Hotel, Club M
* * * * *

11.05. - 20.05. Vybrať iný termín
626 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza na kopci v rezidenčnej štvrti Torre Soli Nou. Na piesočnatú pláž de Son Bou sa dostanete po cca. 2 km a letisko cca. 20 km. V bezprostrednej blízkosti nájdete rôzne obchody a reštaurácie.

Vlastnosti:
43 apartmánov ponúka hosťom príjemný pocit a pohodlie. K rôznym zariadeniam a službám patrí šatňa, trezor, zmenáreň, lekárska pomoc, práčovňa a práčovňa mincí. Vo verejných priestoroch môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú bezbariérové ​​zariadenia. Súčasťou areálu tohto hotela je krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa, pre komfortné izbové klímu poskytujú klimatizáciu a individuálne riadené vykurovanie.Pre väčšie pohodlie väčšina izieb má terasu, kde si môžete oddýchnuť.Niektoré jednotky majú krásny výhľad na more.Izby majú manželskú posteľ alebo rozkladaciu pohovku.Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.K dispozícii je plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, ako aj všetkým riadom.K dispozícii je práčka a žehliaca sada.Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi (bez poplatku).Kúpeľne majú sprchu a vaňu.K dispozícii je tiež sušič vlasov.Bezbariérové ​​izby sú rezervovateľné.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. Kým dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti dostanú svoje peniaze v brouzdališti. Na slnečnej terase s lehátkami a slnečníkmi si môžete vychutnať dovolenku. K dispozícii je aj snack bar pri bazéne. Ako športové a rekreačné zariadenie, biliard sú ponúkané za poplatok.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania v ubytovacom zariadení patrí kaviareň a bar, apartmánový hotel ponúka ubytovanie s raňajkami vrátane raňajok a polpenzie ako rezervovaného jedla. Denne sa podávajú kontinentálne raňajky formou bufetu a pestrý večerný bufet. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
Kreditné karty sú prijímané: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
11.5. - 20.5.2020
9 nocí
11.5. - 21.5.2020
10 nocí
11.5. - 18.5.2020
7 nocí
12.5. - 21.5.2020
9 nocí
12.5. - 19.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}