Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Menorca Patricia (Ex Hesperia Patricia)
* * * * *

14.04. - 22.04. Vybrať iný termín
654 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel sa nachádza v blízkosti prístavu v centre mesta Ciudadela. Hotel je obklopený nákupnými zónami s obchodmi, butikmi, barmi a reštauráciami. Odkazy na sieť verejnej dopravy sú vzdialené približne 500 metrov a príjemná pláž je vzdialená 1 km od hotela.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel ponúka 8 jednolôžkových izieb, 34 dvojlôžkových izieb a 2 apartmá typu Junior. Recepcia je otvorená 24 hodín. Výťah vedie na väčšinu poschodí. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú trezor, TV miestnosť, izbovú službu, službu prebudenia, práčovňu, 2 konferenčné miestnosti a business centrum. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Okrem toho je tu niekoľko obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie. Deti sa môžu na ihrisku obracať k obsahu svojho srdca.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie poskytujú aj správne vnútorné prostredie. Väčšina izieb má štandardne balkón. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii sú prístelky. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je aj mini chladnička. Najlepšie dovolenkové vybavenie patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
V oblasti s vonkajším bazénom s detským kútikom ponúka voda so zdravou slanosťou upokojujúci zážitok z kúpania. Ležadlá a slnečníky zaručujú relaxačné hodiny. Hostia môžu využívať rôzne ponuky vo svojom voľnom čase, napr. Cyklistika/horská cyklistika, golf a solárium a za poplatok aj telocvičňa. Diskotéka a nočný klub sú rekreačné príležitosti.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar. Hostia sú rozmaznaní v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička). Dom ponúka možnosť rezervácie jedál vrátane ubytovania vrátane raňajok a polpenzie. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru sú k dispozícii rôzne jedlá à la carte.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.4. - 21.4.2020
7 nocí
14.4. - 22.4.2020
8 nocí
15.4. - 23.4.2020
8 nocí
15.4. - 22.4.2020
7 nocí
16.4. - 23.4.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}