Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Vik Club Coral Beach
* * * * *

27.10. - 03.11. Vybrať iný termín
657 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Komplex sa nachádza v meste Playa Blanca (biela pláž), v blízkosti Faro Pechiguera v juhozápadnej časti Lanzarote. To sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v lukratívnej časti ostrova, ktorý je známy svojím miernym podnebím a jemnú. Lanzarote letiska je asi 80 km ďaleko.

Vlastnosti:
Klimatizovaný apartmánový hotel ponúka 60 dvojposteľových izieb. V hoteli sa nachádza lobby a recepcia. K dispozícii sú trezor, služba hlídání detí, práčovňa a práčovňa. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Krásna záhrada a detské ihrisko patria k areálu tohto apartmánového hotela. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku. K dispozícii je aj kyvadlová doprava. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
V izbách je obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa. príjemné vnútorné prostredie je zaručené klimatizáciou.Pre väčšie pohodlie väčšina izieb má terasu, kde si môžete oddýchnuť.Niektoré jednotky majú krásny výhľad na more.Izby majú rozkladaciu pohovku.K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynka má chladničku, mini chladničku a mikrovlnnú rúru.Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt vrátane telefónu, TV a DVD prehrávača.Kúpeľne sú vybavené vaňou a bidetom.

Šport/Zábava:
Príjemne vyhrievaná voda vo vonkajšom bazéne s detským ihriskom zaisťuje zdravé kúpanie.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.K dispozícii je snack bar pri bazéne.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v ubytovaní, napríklad:Tenis, boccia, pádlový tenis a lukostreľba a za poplatok cyklistika/horská cyklistika.Priatelia vodných športov ponúkajú Aqua-Fitness.Apartmánový hotel ponúka rôzne športové aktivity vo vnútornej oblasti, napr. Telocvičňa, šípky, gymnastika a aerobik, ako aj stolný tenis, biliard a squash.Hotelové kúpeľné zariadenia zahŕňajú kúpele a solárium.Medzi ďalšie voľnočasové aktivity patrí zábavný program, živá hudba, detský klub a mini disko.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar. Ubytovanie poskytuje rezervovaná stravovacie služby Ubytovanie vr. Raňajky, polpenzia, plná penzia a all-inclusive. Zvláštne Extra očakávať all-inclusive hostí - obaja občerstvenie a živú kuchyni rovnako ako výber alkoholických i nealkoholických nápojov. podávaná formou bohatého bufetu je zostavený na raňajky a obed denne, menu je možné objednať na večeru.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: Visa a MasterCard.

Upozornenie:
Izby typu Economy/Eco sa zvyčajne líšia veľkosťou, vlastnosťami a polohou od štandardnej izby. Tento typ izby prideľuje hotelier na mieste v závislosti od dostupnosti.

Izby s 2 izbami môžu byť tiež duplexné alebo duplexné.

Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.

Ak ste si rezervovali cestu bez transferu cez XPUR a pricestovali ste po 18:00 hodine vo Vašom rezervovanom hoteli, informujte o tom prosím hoteliér ešte pred príchodom, aby ste si rezervovali službu.

Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie na mieste. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Niekedy. Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že v deň príchodu (platí aj pre nočné lety) sa môžete zaregistrovať do hotela od 15.00 hod. (Miestna odchýlka je rezervovaná). V deň odchodu môžete využiť izbu až do 11:00 (miestne výnimky sú vyhradené).

Ponuka na rezerváciu hotelov je platná len pre účastníkov cestovania, ktorí si rezervovali, majú pobyt alebo môžu poskytnúť dôkaz o lete z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska alebo Beneluxu. Hotelieri sú oprávnení požadovať dodatočné platby bez zodpovedajúceho dôkazu na mieste alebo rezerváciu odmietnuť.

Upozorňujeme, že v niektorých mestách a meste sa účtuje mestská daň. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu, mestskú daň účtuje hotel pri príchode alebo odchode. Výška dane sa môže líšiť v závislosti od kategórie hotela, sezóny, trvania a dňa príchodu.

Od októbra do mája môžu alebo nemusia byť zariadenia/služby dostupné v niektorých destináciách kvôli poveternostným podmienkam alebo nízkym počtom návštevníkov. Obmedzenia sa môžu vzťahovať na hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity. Renovácie alebo stavebné práce sa môžu uskutočniť v tomto čase v rezervovanom hoteli alebo v susednom hoteli, ako aj v jeho bezprostrednej blízkosti.

Požiadavky na vstup pre nemeckých štátnych príslušníkov možno nájsť pod

Hostia s nemeckým občianstvom by sa mali včas informovať na zodpovednom konzuláte podľa aktuálnych požiadaviek na vstup.

Vízové ​​poplatky nie sú zahrnuté v cene zájazdu.

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše prázdninové balíky sú všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

(Iba na vyžiadanie e-mailom)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.11. - 14.11.2020
7 nocí
8.11. - 15.11.2020
7 nocí
14.11. - 21.11.2020
7 nocí
15.11. - 22.11.2020
7 nocí
21.11. - 28.11.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}