Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel The Blue Sea Costa Teguise Beach
* * * * *

21.11. - 28.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
548 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
21.11. - 28.11.2018
7 nocí
27.11. - 4.12.2018
7 nocí
28.11. - 5.12.2018
7 nocí
4.12. - 11.12.2018
7 nocí
miesto:
Apartmány sa nachádzajú od mora v krásnej upravené okolie, 10 m. Ste v centre Costa Teguise, v tesnej blízkosti pláže Playa del Jablillo. Obchodov a nočných klubov sa nachádzajú v blízkosti areálu. Arrecife, hlavnom meste ostrova Lanzarote, sa nachádza asi 7 km od Costa Teguise.

Vlastnosti:
V 11 štúdií a 97 apartmánov tohto apartmánu hotela, to môže cítiť ako doma. V hoteli je k dispozícii vstupnú halu a recepcii. Vnútro skrine zahŕňa trezor a zmenáreň. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. Bezbariérové ​​zariadenia sú k dispozícii. Deti sa môžu odreagovať na ihrisku, na čo hrdlo ráči. Ak je to potrebné, aby cestujúci s súkromné ​​parkovisko (za poplatok) sú k dispozícii. Medzi ďalšie možnosti patrí starostlivosti o deti, zdravotnej starostlivosti, izbová služba, Budiací servis a práčovňa. Aktívny cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli iste ocenia (za príplatok), požičovňa bicyklov.

Ubytovanie:
Kúpeľňa ponúka ubytovanie pre väčšie pohodlie. K základnému vybaveniu každej izby majú balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Všetky izby majú manželskú posteľ alebo rozkladacie pohovku. Tam sú oddelené spálne. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. K dispozícii je chladnička, mini chladničkou a čaj/kávovar v kuchynke. Maličkosti vytvárajú skvelý pobyt, vrátane telefónom, TV a Wi-Fi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Apartmánový hotel ponúka rodinné izby, nefajčiarske izby a fajčenie.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Na slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, sviatky teraz. pool/snack bar. Hostia môžu využívať rôzne služby vo svojom voľnom čase, vrátane stolný tenis, biliard a masáže a spoplatneného tenis, golf a surfovanie. Zábavný program zahŕňa živú hudbu a detský klub.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú jedáleň a bar. V hoteli je možné rezervovať stravovacie služby Ubytovanie vr. Raňajky, polpenzia aj all-inclusive. All-inclusive rekreanti užívať špeciálne doplnky, ako občerstvenie, a navyše je tu výber alkoholických i nealkoholických nápojov. Kontinentálne raňajky je skvelý štart do nového dňa. Obedov formou bohatého bufetu je zostavený čerstvý, menu je možné objednať na večeru.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR