Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel THB Tropical Island

20.11. - 27.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
450 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
Poloha: Tento moderný rodinný hotel sa nachádza v krásnej rybárskej dedinke Playa Blanca a je vzdialený približne 800 m od piesočnatej pláže. Malebné dedinské centrum ponúka živú promenádu, ako aj rôzne reštaurácie a zábavné zariadenia. Vzdialenosť do letiska je asi 32 km.

Vybavenie: Priestranný komplex má celkom 414 izieb, ktoré sú rozmiestnené v niekoľkých budovách v bungalovovom štýle. K vybaveniu patrí lobby s recepciou a posedením, internetový kútik a WLAN (zdarma), reštaurácia, bar, supermarket a parkovisko. V rozľahlých záhradách nájdete niekoľko bazénov s útulnými slnečnými terasami. Prémiová oblasť (staršia ako 18 rokov) vás pozýva na oddych v samostatnom bazéne s balijskými posteľami. Plážové lehátka a slnečníky sú poskytované bezplatne. Osušky na kauciu.

Izby: Novo zrekonštruované priestranné apartmány Premium (APR) ponúkajú kúpeľňu, WC, sušič vlasov, kombinovanú obývačku/spálňu, oddelenú spálňu, kuchynský kút, mikrovlnnú rúru, chladničku, cez balkón alebo terasu.

Šport: tenisový kurt, volejbal, stolný tenis; Športová animácia a večerné predstavenia. Za poplatok: posilňovňa, požičovňa bicyklov, biliard a masáže.

Deti: Pre našich malých hostí ponúka hotel vodný park a samostatný detský bazén, miniklub 4-12 rokov a 2 detské ihriská.

All inclusive: raňajky, obed a večera v bufetovom štýle, počas dňa rôzne občerstvenie od 12.00 do 17.30 a národné nealkoholické a alkoholické nápoje. od 10:00 do 24:00.

Raňajky: Pestrá raňajky a večere formou bufetu.

Ubytovanie: Vlastné stravovanie.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu