Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Suite Fariones Playa
* * * * *

12.12. - 19.12. Vybrať iný termín
831 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Suitehotel sa nachádza v najkrajšej časti mesta Puerto del Carmen a priamo na pláži. V bezprostrednej blízkosti areálu sa nachádza niekoľko reštaurácií, barov a nákupného centra Los Fariones. Do pešej zóny je ľahký prístup k verejnej dopravnej sieti.
Renovovaný v roku 2000, tento hotel sa skladá z celkom 231 apartmánov rozložených na 5 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, zariadenie na výmenu meny, výťah a novinový stánok. K ďalším zariadeniam patrí bar, kaderníctvo a klimatizovaná reštaurácia s nefajčiarskym priestorom a vysokými stoličkami pre dojčatá. Okrem toho komplex má konferenčnú miestnosť a detský klub.
Súčasťou apartmánov je vlastná kúpeľňa s fénom, telefón s priamou voľbou, satelitný/káblový televízor, rádio a bezpečné prenájmy.
Hostia majú k dispozícii bazén, snack bar, slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Okrem toho, pravidelný zábavný program poskytuje rôznorodosť. Pre športových nadšencov ponúka športové centrum Fariones (50 m od hotela) saunu, parný kúpeľ a masérske služby, ako aj aerobik, stolný tenis, biliard a posilňovňu (niektoré za poplatok). V cca. K dispozícii je golfové ihrisko vzdialené 2,5 km.
Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu.
RENOVANIE NACHBARHOTELS LOS FARIONES
Stavebné práce prebiehajú v okolí hotela kvôli renovácii susedného hotela Los Fariones. Poruchy hluku sú možné od 9:00 do 19:00 hod. V pondelok až sobotu.
HOTEL RENOVATION SUITE FARIONES PLAYA
Súčasťou ubytovacieho zariadenia Suite Hotel Fariones Playa je kaviareň a bar/salónik. Plánované obdobie výstavby je do roku 2018. Od 10:00 do 18:30 bude hluk znečistený. Od polovice februára bude hlučnosť nižšia.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
12.12. - 19.12.2019
7 nocí
5.1. - 12.1.2020
7 nocí
28.4. - 5.5.2020
7 nocí
30.4. - 7.5.2020
7 nocí
3.5. - 12.5.2020
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}