Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Sol Lanzarote
* * * * *

26.11. - 03.12. Vybrať iný termín
755 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Ideálne umiestnenie na pláži, oddelené iba promenádou od piesočnatej pláže "Playa Matagorda". Centrum Puerto del Carmen s množstvom barov, reštaurácií, diskoték a obchodov je cca. 3 km ďaleko. Autobusová zastávka cca. 200 m (spojenie do Puerto del Carmen a Arrecife). Letisko sa nachádza v cca. 5 km a v závislosti od smeru vetra sa očakáva šum lietadla.

Vybavenie: Rekreačný komplex pozostávajúci z troj- a štvorposchodových budov pozostáva z celkovo 341 obytných jednotiek. K dispozícii sú: lobby, recepcia, spoločenská miestnosť, salónový bar a snack bar, jedáleň, mini market, obchod so suvenírmi, internetový kútik (za poplatok), kaderníctvo, telocvičňa, masáže a práčovňa (samoobslužná bielizeň so sušičkou za poplatok). V krásnej záhrade sa nachádzajú 3 bazény (z ktorých jedna je vyhrievaná v zime), slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi (vrátane), pool bar a detský bazén.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior: zrekonštruované izby majú samostatnú spálňu, obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou s klimatizáciou (sezónne), 39 "LED TV so satelitným príjmom, telefón, mini chladničku, trezor (za príplatok), sušič vlasov a kúpeľňu so sprchou s balkónom alebo terasou. Výhľad na more je k dispozícii za príplatok. V lete je k dispozícii aj pre jednorazové rezervácie. (Obsadenosť: dospelí do 3 rokov alebo dospelí do 2 detí do 2 rokov)
Dvojlôžková izba (zima): Rekonštruované v lete 2015, dvojlôžkové izby sú svetlé a priateľské a majú dve samostatné lôžka, minibar (chladnička zdarma, nápoje za poplatok), kúpeľňa so sprchou a sušičom vlasov, klimatizácia (sezónne), LED satelit. -TV, trezor (za poplatok), telefón, balkón alebo terasa, dlažba a nachádza sa na záhrade alebo na horskej strane. Výhľad na more je k dispozícii za príplatok. (Obsadenosť: dospelí do 3 rokov)
Rodinná izba (v zime): vybavená LED TV, telefón, minibar, trezor. Vana/sprcha, WC a sušič vlasov. Balkón alebo terasa. Rodinné izby pozostávajú z obývacej izby s rozkladacou pohovkou a spálne (oddelené od obývacej izby posuvnými dverami). Výhľad na more je k dispozícii za príplatok. (Obsadenosť: Dospelí do maximálnej výšky 3 alebo dospelí do maximálne 2 detí do maximálnej výšky 2)
Suita s výhľadom na more: rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, okrem toho väčšie, bezpečné (vrátane), s druhým Sat. TV opticky oddelený obývací priestor s výhľadom na more. (Obsadenosť: Dospelí až 2 deti do 3 rokov alebo dospelí do 3 detí do 2 rokov)

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie pri bazéne od 12 do 17 hodín. Nápoje 10: 30-23: 30: dávkovače vody, nealkoholické nápoje, pivo a džúsy (nie čerstvo stlačené), káva (z automatických kávovarov) a čaj. Národné alkoholické nápoje a koktaily z karty AI. Služba all inclusive začína o 12 hodine v deň príchodu a končí v 12 hodín v deň odchodu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: animačné a zábavný program. Herňa.

V cene sú zahrnuté športy: šípky, fitness centrum a stolný tenis.

Šport za poplatok: biliard a tenis. Golfové ihrisko (miestny poskytovateľ) je vzdialené 17 km.

Detský program: Mini klub pre deti od 5 do 12 rokov; Počas školských prázdnin, rôzne vekové mini/detské kluby. Niektoré aktivity sú za poplatok.

Hotelové služby: bazén uteráky na kauciu.
Denné upratovanie izieb, 2 x týždenne zmena bielizne.
**********
Wi-Fi v celom hoteli zahrnutá
Internetový kútik za poplatok
**********

Poznámky: ****
5 bezbariérových izieb dostupných na vyžiadanie (dvojlôžková izba štandard/max 2 osoby).
****
Mladí láskavci dostanú pri príchode (minimálne 5 dní a musia byť uvedené v rezervácii) 1 fľaša šumivého vína a sladkosti (pri predložení sobášneho listu, ktorý môže byť starší ako 2 mesiace).
****

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
C/2 gramma
35510 Puerto del Carmen
Telefón: 34 (928) 514888
Fax: 34 (928) 512803
E-mail:

Sezóna Poznámka: Hotel ACEA69 ponúka len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
8.12. - 15.12.2019
7 nocí
10.12. - 17.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}