Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
26.11. - 03.12. Vybrať iný termín
489 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
HOTELSIDE SAND BEACH ... SEA WATER LAGOON ... ŠPORTOVÁ PONUKA ...

Poloha: Nachádza sa v zátoke Los Charcos "s vlastnou piesočnatou plážou a morskou vodou lagúny. O plážovej promenáde sa dostanete za pár minút do centra mesta. Čas prechodu na letisko: cca. 30 až 45 minút.

Vybavenie: 368 bytových jednotiek, lobby s recepciou, WLAN (súčasťou baru Mai Tai a Soleilbar), reštaurácia, bar, supermarket a športový obchod. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza niekoľko bazénov (z ktorých jedna je klimatizovaná), 25 metrov bazén (klimatizovaný, s 8 jazdnými pruhmi), whirlpool, slnečné terasy a snack bar pri bazéne. Plážové stoličky sú zahrnuté (na bazéne Mai Tai: plážové lehátka a slnečníky za poplatok), osušky proti vkladom, zmena za poplatok.

Ubytovanie: Štúdiá (D1-2A) majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu s rozkladacím lôžkom alebo rozkladacím lôžkom, kuchyňu s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a kávovarom, prenájom trezorom, satelitnou televíziou, WLAN , WC, sušič na vlasy a terasu.Apartmány (C1-2A) majú samostatnú spálňu, kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, menší kuchynský kút, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a balkón alebo terasu, inak ako zariadenie D2A rezervovateľné.Alternatívne aj ako úspory bytov (C1-2W) rezervovateľné.Superior apartmány (A1-3A) sú priestrannejšie s plne vybavenou kuchyňou (navyše s rúrou a umývačkou riadu), v opačnom prípade C2A.Alternatívne k dispozícii ako apartmány Superior Beachfront (B1-3A) do lagúny, s možnosťou rezervácie ako A2A.Nadštandardné apartmány (A1-5B) majú 2 oddelené spálne a 2 kúpeľne, v opačnom prípade možnosť rezervácie A2A.Prípadne, ako apartmány Superior Beachfront (B2-5C), ktoré sa nachádzajú na lagúne, s možnosťou rezervácie ako A2B.Pravidelné čistenie, výmena bielizne a uteráka je súčasťou balenia.

Jedlo a pitie: Bez stravy, raňajky alebo polpenzie. Bufety.

Zábava: medzinárodná pestrá denná a večerná zábava.

Šport/Aktivity: Zahrnuté: Telocvičňa (veľká a dobre vybavená), Pilates, SUP vankúš (v lagúne), tenis (rakety a lopty na vklad), stolný tenis, vodná aerobik. Za poplatok: biliard a požičovňa bicyklov Papagayo Bike. "Golf (cca 4 km) a vodné športy v okolí (miestnymi dodávateľmi).

Wellness: za poplatok: KOX-Gesundheitszentrum. Krása a wellness centrum s procedúrami, masážami a fyzioterapiou. Kaderník.

Rodiny: 5 samostatných detských bazénov, detské ihrisko, klub Buddys (4 až 12 rokov), detská zábava a mini disco.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 4 hviezdičky; Servisné jazyky: nemčina, angličtina.

Poznámky k rezervácii: Beachfront Apartments (B4C, B2A) je možné rezervovať iba so snídaním alebo polpenziou.

Výhoda úspor: Do cenovej časti môžete nájsť až 20% skorých zľavových zľava, ako aj ďalšie cenové výhody v určitých termínoch.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
10.12. - 17.12.2019
7 nocí
15.12. - 22.12.2019
7 nocí
10.1. - 17.1.2020
7 nocí
14.1. - 21.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 4.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}