Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
31.08. - 10.09.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
809 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
31.8. - 10.9.2018
10 nocí
4.9. - 11.9.2018
7 nocí
5.9. - 13.9.2018
8 nocí
8.9. - 15.9.2018
7 nocí
miesto:
Aparthotel Rubimar sa nachádza v druhej rade v meste Playa Blanca, do nového krásne upraveného prístavu Marina Rubicon. Mnoho malých reštaurácií/barov a obchodov sa nachádza v nákupnom centre Rubimar. Na hlavnú pláž "Playa Dorada" je asi 800 m, pozdĺž nádhernej promenády. Populárne pláže Papagayo v prírodnom parku Los Ajaches sú vzdialené asi 3 km a staré mesto Playa Blanca s množstvom reštaurácií a barov je vzdialené 1,5 km.

Vlastnosti:
Komplex s 96 apartmánmi má recepciu, bufetovú reštauráciu, krytý bazén (vyhrievaný v zime) a detské ihrisko. Šesťhviezdičková budova sa nachádza v záhrade a bazéne; Vonku je bazén (nie je vyhrievaný) s oddeleným detským bazénom, vírivkou, bazénom a slnečnou terasou a lehátkami. (Osušky proti poplatku za kauciu a za poplatok)

Ubytovanie (podľa sezóny):
Apartmány sú vybavené obývacou izbou/spálňou (rozkladací gauč pre 3. osobu), kuchynským kútom, telefónom, satelitnou TV, trezorom, samostatnou spálňou, vaňou/WC s sušičom vlasov, zariadenou terasou alebo balkónom. Obývacia izba a spálňa majú samostatne ovládanú klimatizáciu.

5x týždenne, okrem kuchynského kúta.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez stravy alebo all inclusive
All inclusive:
Raňajky, obed a večera, v lete všetky jedlá formou bufetu. Dort, káva a čaj v lete popoludní.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11: 00-23: 00 pri každom otvorenom pruhu.

Deti (v závislosti od sezóny):
Detské ihrisko, detský kútik

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
Krytý bazén (iba v zime), multifunkčné ihrisko, fitnes, vírivka, sauna, turecké kúpele a vírivka. Šípky, stolný tenis a boccia.

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne cestovné a bezpečnostné pokyny, ako aj lekárske pokyny pre nemeckých občanov na internete v časti Iné národnosti, prosím, kontaktujte na príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, nástupe na palubu a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Pri rezervácii letov spoločnosti Ryanair je povinné, aby si rezervoval miesto pri svojom dieťati pri cestovaní ako cestujúci s dieťaťom do dvanástich rokov. Môžete vidieť, ktoré miesta sú už rezervované pre vás v časti Moje rezervácie.

Ak by ste si chceli rezervovať ďalšie rezervácie pre spoločníkov cestujúcich, urobte si vlastnú rezerváciu prostredníctvom vyššie uvedeného. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s vašimi cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na určených zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Peších zón) na týchto miestach nemusí byť možné poskytnúť službu "dverí k dverám". V tomto prípade vás vodič odvezie na najbližšie miesto k Vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do ubytovania.
Radi by sme Vás požiadali, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, pokiaľ sú v letoch oneskorené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii v závislosti od podmienok hotela a poveternostných podmienok. Niektoré oblasti vonkajšieho priestoru, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť zatvorené bez ohľadu na zaťaženie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme na otváracie hodiny recepcie. Hostia, ktorí prichádzajú mimo hodiny recepcie, sú povinní informovať hotel o ich príchode vopred.

Poznámka:
Ak ste rezervovali cestovanie bez prestupu cez FERIEN a prídete po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby ste získali rezervovanú službu.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadné ubytovanie v posteli rodičov. Ak je to nutné, za príplatok je potrebné zaplatiť na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu sú hotelové izby k dispozícii od 14:00 hod. Pri príchode do 4 hodín okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na určených zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Peších zón) na týchto miestach nemusí byť možné poskytnúť službu "dverí k dverám". V tomto prípade vás vodič odvezie na najbližšie miesto k Vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do ubytovania.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR