Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
06.11. - 13.11. Vybrať iný termín
646 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
ZÁHRADA ... OBLASŤ KONTAKTNÉHO BAZÉNU ... RELAXING ...

Poloha: Hotel sa nachádza len 300 m od širokej, jemne svahovitej, piesočnej pláže "Playa de los Pocillos". V cca. 500 m od hotela sa nachádza veľa reštaurácií, barov, nákupných a zábavných zariadení. Čas prechodu na letisko: cca. 20 až 50 minút.

Vybavenie: Hotel má 290 izieb, lobby s recepciou, Wi-Fi (vrátane), bufetová reštaurácia, snack bar a lounge bar. V krásnej záhrade sú k dispozícii 3 bazény (z ktorých jedna je klimatizovaná do konca apríla) so slnečnými terasami. V bazéne sú k dispozícii lehátka a slnečníky.

Ubytovanie: V hlavnej budove: dvojlôžková izba (A1-2A, Family-Super-Sparpaket A2T) s klimatizáciou, trezorom, SAT TV, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňa s vaňou a sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasu.Juniorské apartmány (A2-3C) majú cca. 37 m2 priestrannejšie a majú samostatný salónik s pohovkou, inak vybavený ako A2A.Izba Comfort Plus (A2K): Dvojlôžková izba s balkónom v horných poschodiach.V prízemí (cez ulicu): Rodinné izby (A2-4E) majú samostatnú spálňu, obývaciu miestnosť na spanie s rozkladacou pohovkou, mini chladničku, stropný ventilátor, trezor, satelitnú televíziu, WC a balkón alebo terasu.Voliteľne k dispozícii ako úsporná rodinná izba (A2-4D).Rodinné izby (A3-5F) majú 2 samostatné spálne, inak vybavené ako A2E.

Jedlo a pitie: All Inclusive. Na večeru sú dobre oblečené oblečenie (pánov v dlhých nohaviciach).

All Inclusive: Všetky jedlá v bufetovom štýle. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín denne. Káva, koláče a občerstvenie od 15.30 do 17.30 v snack bare.

Zábava: denná zábavná a večerná zábava (show a živá hudba niekoľkokrát za týždeň).

Šport/Aktivity: V cene: Fitness centrum a stolný tenis. Za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov, golfové ihrisko (5 km), minigolf, jazda na koni, squash, surfovanie, potápanie, tenisový kurt, stolný futbal. Windsurfing miestnych poskytovateľov.

Wellness: Za poplatok: procedúry a masáže.

Rodiny: detský bazén a mini klub (4 až 12 rokov).

Informácie: Platobné karty: Amex, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: Hotel: 4 Hviezdičky, Rodinné izby: 3 Hviezdičky; Servisné jazyky: nemčina, angličtina.

Výhoda úspor: V rámci cenovej časti môžete nájsť až 15% skorú zľavu z vtákov, ako aj ďalšie cenové výhody.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.11. - 13.11.2019
7 nocí
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
28.11. - 5.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}