Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
26.11. - 03.12. Vybrať iný termín
619 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Apartmánový komplex sa nachádza v centre turistického strediska Puerto del Carmen, len 10 minút od pláže (asi 250 m). Nachádza sa v pokojnom a tichom prostredí v blízkosti rekreačného strediska. V blízkosti nájdete obchodné priestory s obchodmi, butikmi, barmi a reštauráciami, nočnými klubmi a odkazmi na sieť verejnej dopravy.
Tento apartmánový komplex prešiel v roku 2004 rekonštrukciou a celkovo pozostáva zo 168 apartmánov. Súčasťou komplexu je lobby s 24-hodinovou recepciou, hotelový trezor, zmenáreň, výťah a malý supermarket. K dispozícii je tiež bar, krčma, TV miestnosť a reštaurácia s nefajčiarskou časťou (vysoké stoličky k dispozícii). Okrem toho apartmánový komplex ponúka verejný internetový terminál a požičovňu bicyklov. Pre tých najmenších je v okolí detský klub. Lekárska služba ponuku dopĺňa.
Priateľsky zariadené, kompletne zrekonštruované apartmány majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu (možnosť spať pre jednu osobu), trezor, kuchynský kútik s mikrovlnnou rúrou, chladničku, posedenie, telefón, SAT TV, samostatnú spálňu, sušič na vlasy, kúpeľňu/sprchu/WC a balkón alebo terasu. Maximálna obsadenosť sú 3 dospelí
K dispozícii je krytý bazén, 2 bazény, snack bar, ležadlá, slnečníky a masáže (za poplatok). Pre športových nadšencov ponúka komplex stolný tenis a za poplatok aj biliard. Potápačská škola sa nachádza v cca. 100 m od pláže. Sezónny zábavný program poskytuje rôzne možnosti (1x týždenne alebo živú hudbu). Golfové ihrisko je vzdialené asi 20 km.
Hostia si môžu vybrať raňajky, obedy a večere formou bufetu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
7.12. - 15.12.2019
8 nocí
8.12. - 15.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}