Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
20.11. - 27.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
644 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
20.11. - 27.11.2018
7 nocí
20.11. - 27.11.2018
7 nocí
21.11. - 28.11.2018
7 nocí
21.11. - 28.11.2018
7 nocí
miesto:
Tento atraktívny byt komplex sa nachádza v turistickom centre Puerto del Carmen. 1 km od jemnej piesočnatej pláže je len asi 10 minút. Početné nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti. Autobusová zastávka je vzdialená cca 1 km od hotela.

Vlastnosti:
Páčilo byt hotel víta hostí v 80-tich izbe vítajú. Recepcia je v prevádzke 24 hodín. Medzi ďalšie vlastnosti patrí bezpečnostnou schránkou. Vo verejných priestoroch je cestovateľ internet. Obchody sú tiež k dispozícii. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Prostredie môže byť preskúmané (za poplatok), na bicykli vďaka požičovňa bicyklov.

Ubytovanie:
Kúpeľňa ponúka ubytovanie pre väčšie pohodlie. Štandardné funkcie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Voliteľné oddelené spálne sú k dispozícii. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Kuchynský kút je vybavený chladničkou. Maličkosti vytvárajú skvelý pobyt, vrátane telefónom a televízorom. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Ako ďalšie pohodlie je sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Osviežujúci občerstvenie zabezpečuje vonkajšie bazénový komplex. Slnečná terasa pozýva na leňošenie. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Hostia majú niekoľko možností pre voľný čas na výber, vrátane cyklistiky/jazda na horskom bicykli, posilňovňa, bazén, kúpele, sauna, masáže a solárium.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú bar a krčma. Je možné objednať polpenziu. Raňajky a večere sú podávané denne.

Kreditné karty:


Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 1,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR