Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Occidental Lanzarote Mar
* * * * *

26.11. - 03.12. Vybrať iný termín
611 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa na okraji Costa Teguise. Prírodné kúpalisko "Playa del Ancla" je cca. 400 m (dobre udržiavaná prírodná pláž so sprchami na sladkú vodu). Piesková pláž "Playa Bastian" sa nachádza v cca. 1,5 km vzdialenosť, do centra cca. 1,5 km. Bezplatný hotelový kyvadlový autobus pre hotelových hostí do "Playa de las Cucharas".

Vybavenie: Priestranný hotelový komplex so 4 bary (vrátane baru pri bazéne), bufetová reštaurácia s show cooking a à la carte reštaurácia za príplatok. K dispozícii sú dva veľké bazény (z ktorých jeden má vodný tobogán), relaxačný bazén len pre dospelých s chill-out bar a baliblene (za poplatok), dva detské bazény, lehátka a bar pri bazéne. Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi a ponúka veľmi dobrú zábavu pre deti s mini, maxi a teen klubom 3-15 rokov, rovnako ako vonkajšie ihrisko a minigolfové ihrisko. Od začiatku roka je tu ďalší olympijský bazén s 10 jazdnými pruhmi (vyhrievaný, za poplatok).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú vaňu/sprchu/WC, satelitnú TV (v cene), telefón, zariadený balkón alebo terasu, minibar (na vyžiadanie za poplatok) a trezor (za poplatok), klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, Dažďová sprcha a Wi-Fi sú zahrnuté v cene.
Prípadne aj pre jednorazové použitie ako aj pre jednorazové použitie typu I (za špeciálnu cenu).
(Navyše pod ACEA24 ako štandardná dvojitá izba). (Obsadenosť: Dospelí do max 2)
Rodinná izba: cca. 40 m² rodinné izby s vysokou kvalitou vybavenia vrátane oddelených obývacích miestností, 3-polohové polštáľové menu (pre dospelých/v lete) rozkladacia pohovka, klimatizácia, telefón, plochá TV, prenájom bezpečné, Wii konzola vrátane kúpeľne s "dažďovou sprchou" (veľká sprchová hlava) a sušičom vlasov. Izby sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Detská postieľka, prebaľovací stôl s detskou kúpelňou na vyžiadanie je k dispozícii záloha (Obsadenosť: dospelí až do maximálne 3 detí až do maximálnej výšky 1)
Rodinné apartmá: Svetlé, príjemné a veľmi priestranné rodinné apartmány s moderným nábytkom zahŕňajú rozkladaciu pohovku, poschodovú posteľ, spálňu, TV s plochou obrazovkou, obývaciu izbu/jedáleň, chladničku, mikrovlnnú rúru, terasu, Wii Sada na výmenu detí (proti kauci). Rodinné suity majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. (Obsadenosť: dospelí do 6 rokov)
Rodinná izba Super-Spar (ACEA24) iba v zime 18-19: Sú vybavené rodinnými izbami, ale za zľavnenú cenu (2 1-K9F/2 2-K10).
Rodinná izba typu C (ACEA24) od leta 19: Jedná sa o inak rovnaké vybavenie ako rodinné izby za špeciálnu cenu (5KC).

Možnosť stravovania: Polpenzia/All Inclusive: Raňajky a večere s ukážkou varenia v bufetovom štýle. Nefajčiarske reštaurácie. V reštauráciách sa všetky nápoje podávajú pohárom, bez automatov alebo papierových pohárov.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Národné a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje od 10-23 hodín od karty AI. Káva a koláč od 15:00 do 18:00. Občerstvenie v bare pri bazéne z karty AI od 11 do 17 hodín. Ukážte varenie a tematické večery. AI do 12 hodín (check-out) v deň odchodu. Stolný tenis a fitnes (počas dňa a podľa dostupnosti).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Zábavný program.

Zahrnuté športy: aerobik, lezecká stena (možné len vtedy, ak je súčasťou animácie), vodné pólo a posilňovňa (v otváracích hodinách) a minigolf.

Šport za poplatok: Biliard, od začiatku roku 2017 nový olympijský bazén s 10 jazdnými pruhmi, vyhrievaný (za poplatok), profesionálne centrum s požičovňou bicyklov, dielňa, butik a sklad.

Detský program: Mini klub (4-6 rokov) a Maxiclub (7-11 rokov), Teenieclub od 12 rokov. Špeciálne tematické dni, lezecká stena, veľký futbalový kicker futbal, veľký monopol, tobogány, vnútorné a vonkajšie ihrisko, mini disco a 2 samostatné detské bazény (jeden s Splashrutsche). K dispozícii sú detské postieľky a vysoké stoličky v reštaurácii. Oddelené odhlásenie detí.

Wellness: Za poplatok: wellness centrum so saunou, hydromasážnou vaňou, rôzne kozmetické procedúry a masáže.

Hotelové služby: supermarket; Parkovanie je možné za poplatok.
**********
Internetový kútik a Wi-Fi pripojenie
**********

Poznámky: Nosenie náramku je potrebné na prístup k všetkým službám. Mladiství mladší ako 18 rokov nebudú dostávať alkohol.
****
Bezbariérový hotel s 4 bezbariérovými izbami (na vyžiadanie).
****

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Avenida del 5.března
35509 Costa Teguise
Telefón: 34 (928) 591329
e-mail:
V katalógu "Kanárske ostrovy" Zima 2018/19 na strane 163.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 153.

Sezóna Poznámka: Hotel ACEA24 ponúka len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
28.11. - 5.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
5.12. - 12.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6