Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
29.10. - 05.11. Vybrať iný termín
671 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Dobre udržiavaný a bezbariérový apartmánový komplex je vzdialený len 150 metrov od plážovej promenády dlhej piesočnatej pláže Playa Matagorda, ktorá je prístupná pešo po dlhej strane. Nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti. Centrum mesta Puerto del Carmen je cca. 3 km. Turisti sa k nim môžu dostať pešo pozdĺž plážovej promenády. V opačnom prípade autobusová zastávka (asi 10 minút chôdze) ponúka rôzne spojenia s Puerto del Carmen a Arrecife a tým aj pohodlnú dopravu v okolitých mestách.

Vybavenie: Zariadenie priateľské pre telesne postihnutých bolo niekoľkokrát udelené kvôli koncepcii trvalej udržateľnosti.Poteší svojimi individuálnymi zariadeniami originálny nábytok.Obzvlášť nápadné a atraktívne je rozmanitá zbierka obrazov a plastiky, ktoré sú distribuované v celej prevádzke a vždy predstavujú "oko-lovca".Hotel má 24-hodinovú recepciu, výťah, malý supermarket, spoločenskú miestnosť a knižnicu.V areáli sú dva vyhrievané bazény (jeden s hydraulickým výťahom) a samostatný detský bazén.K dispozícii sú lehátka (vrátane) a vydanie (za poplatok).Uteráky na biliard sú k dispozícii za poplatok.Zariadenia so zdravotným postihnutím v spoločných priestoroch.V celom objekte je k dispozícii Wi-Fi, každá izba má vlastný smerovač.
Špeciálne vybavenie na mieste pre osoby so zníženou pohyblivosťou (kolobežka, elektrický invalidný vozík, práčovňa Rollduschstuhl s WC, elektrickým lôžkom atď.) Je možné si prenajať (na požiadanie pred odchodom !! ako obmedzená dostupnosť).

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán: Apartmány (asi 55 m²) majú obývaciu izbu s jedálenským kútom, satelitnú TV, rozkladaciu pohovku, telefón a plne vybavenú kuchyňu. V samostatnej spálni je manželská posteľ alebo 2 samostatné postele, ako aj veľká šatňa, žehlička a žehliaca doska, trezor (za poplatok) a stropný ventilátor. Kúpeľňa je vybavená umývadlom, sprchou, sušičom vlasov a uteráky. Všetky apartmány majú zariadenú terasu a malé nádvorie (A12). Za príplatok majú aj 2 oddelené spálne (v druhej spálni sú 2 samostatné lôžka a 2 postranné stoly, obsadenie maximálne 5 0, A22). (Obsadenosť: dospelí do 3 rokov)
Apartmán typu B: Apartmány (asi 55 m²) majú rovnaké vlastnosti ako štandardné apartmány s 1 spálňou (manželská posteľ), ale sú vybavené pre osoby so zdravotným postihnutím. V kúpeľni je tiež bezbariérový prístup so sprchou a rozkladacie pomocné ramená vedľa záchodu a 2 zrkadlá. Izby nemajú prahové hodnoty a sú úplne vyrovnané (AB2). Za príplatok aj s klimatizáciou (C12) rezervovateľné.
Možno rezervovať za príplatok s 2 spálňami (v druhej spálni sú 2 samostatné lôžka, obsadenie maximálne 5 0, 22B) a s 2 spálňami s bezbariérovým prístupom vrátane klimatizácie (C22) rezervovateľné. (Obsadenosť: dospelí do 3 rokov)
Apartmán Superior: (cca 67 m²) Majú rovnaké vybavenie ako štandardné apartmány s dvoma spálňami, ale majú ďalšie WC pre hostí (2AU).
S klimatizáciou ako typ C za príplatok za rezerváciu (2UC). (Obsadenosť: dospelí do 4 rokov)
Apartmány typu Superior typu B (asi 67 m²) majú rovnaké vybavenie ako nadštandardné apartmány, ale sú vybavené pre telesne postihnutých hostí. V kúpeľni je tiež bezbariérový prístup so sprchou a rozkladacie pomocné ramená vedľa záchodu a 2 zrkadlá. Izby nemajú prahové hodnoty a sú úplne v prízemí. Okrem toho izby majú hosťovskú toaletu (bez postihnutia) UA2.
S klimatizáciou ako typ C za príplatok rezervovateľný (2CU).
Apartmán typu C: Rovnaké vlastnosti ako apartmány s 1 spálňou, ale s klimatizáciou (AC2). Za príplatok majú aj 2 oddelené spálne (v druhej spálni sú 2 samostatné lôžka a 2 postranné stoly, obsadenie max 5 0, 22C) rezervovateľné. (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 3 rokov)

Rezervačné možnosti jedla: Len nocľah a raňajky: Raňajky do piatku sú k dispozícii od 9-11 hodín "odnímať jedlo" za poplatok.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

V cene sú zahrnuté mini golfové ihrisko (proti vkladu), stolný tenis (proti vkladu).

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov "Flinston Bike" (miestny poskytovateľ), biliard.

Wellness: masáže (za poplatok).

Hotelová služba: výmena posteľnej bielizne 1x za týždeň (za poplatok), výmena uterákov 3x za týždeň (výmena za poplatok). Uteráky na uteráky (za poplatok) Služba buzení telefonicky. Práčovňa (samoobslužná a za poplatok).
Prenájom zariadení pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou.
**********
Wi-Fi je súčasťou celého komplexu
Internetový kútik za poplatok
**********

Poznámky: Pre hotel ACEB04 sú k dispozícii len denné voľby. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.
********
Zariadenie pre zdravotne postihnutých má 47 bezbariérových izieb.
Prihlásenie: od 16:00!
Odchod: do 12 hod., Neskoré odhlásenie za poplatok a podľa dostupnosti na mieste.

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Tel .: 0034 928 51 44 00
e-mail:Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.10. - 5.11.2019
7 nocí
12.11. - 19.11.2019
7 nocí
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6