Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
29.10. - 05.11. Vybrať iný termín
481 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Tento svetlý apartmánový komplex sa nachádza na kopci v centrálnej časti turistického strediska Puerto del Carmen. Komplex je od pláže oddelený iba cestou. Veľmi blízko rezortu Obchodné zóny s obchodmi, butikmi, barmi a reštauráciami
Komplex má 64 apartmánov, ktoré sa pravidelne obnovujú. Apartmány Morana, ktoré sa nachádzajú priamo na pláži, sú ideálne pre relaxačnú dovolenku v Puerto del Carmen, jednej z hlavných turistických oblastí Lanzarote.
Vkusne zariadené apartmány majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, telefón s priamou voľbou, satelitnú/káblovú TV, rádio, kuchynku s chladničkou, mikrovlnnú rúru a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Balkón alebo terasa a prenájom bezpečné dokončiť ponuku. Apartmány majú aj rozkladaciu pohovku a oddelenú spálňu.
Vo vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén, vyhrievaný v zimnom období a detský kúpeľný areál. Na našej panoramatickej terase s hojdacami si vychutnajte slnko a nádherný výhľad na more.
V areáli bazéna sa nachádza barový bazén, kde si môžete vychutnať vynikajúce raňajky, občerstvenie, sladké nápoje, zmrzlinu, jedlo atď.
Personál recepcie, otvorený 24 hodín denne, ponúkame všetky druhy turistických informácií, ako aj akúkoľvek akciu v Lanzarote.
V recepcii máme Frei WI-FI.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.10. - 5.11.2019
7 nocí
20.11. - 27.11.2019
7 nocí
24.11. - 2.12.2019
8 nocí
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}