Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
24.11. - 01.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
583 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
24.11. - 1.12.2018
7 nocí
24.11. - 1.12.2018
7 nocí
27.11. - 4.12.2018
7 nocí
4.12. - 11.12.2018
7 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza v meste Arrecife, asi 200 m od verejnej piesočnatej pláže Playa del Castillo. To je v pešej vzdialenosti. Najbližšie zábavné zariadenia sa nachádzajú v niekoľkých krokoch. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov. Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred dverami. Najbližšie mesto Arrecife je vzdialené asi 100 metrov. Letisko: ACE asi 5 km.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a susediacej budovy a má 85 izieb rozložených na 6 poschodiach. Interiér zahŕňa recepciu (24 hodín), trezor, salónik, kaderník, 2 vleky, mini market, obchod a bar, internetový kútik a WiFi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV. K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou a terasa. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl. Kaviareň ponúka aj malé jedlá. Vonkajší komplex má strešnú terasu. Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, telefónom a TV. Klimatizácia je individuálne nastaviteľná.
Izby s výhľadom na more môžu byť za poplatok.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Self-stravy, raňajky, polpenzia alebo plná penzia

Raňajky formou bufetu.
Polpenzia: raňajky a večere.
Plná penzia: Okrem toho je podávaná obed.

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné za poplatok: potápanie, slnečná terasa vo wellness centre
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok): windsurfing, vodné športy, golfové ihrisko, tenisový kurt, jazda na koni

Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v tomto hoteli odídete na určené miesto na prerušenie v blízkosti hotela a znova ho zoberiete. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V tomto prípade vás vodiči odhodia a vyzdvihnú vás na ďalšom mieste. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Práčovňa (za poplatok), Domovník, Žehliací servis (za príplatok)
 - Bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie)
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj informácie o lekárskych informáciách pre nemeckých občanov na internete na adrese Other nationalities, kontaktujte prosím miestne zastupiteľstvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné, aby si dospelý rezervoval let spoločnosti Ryanair a rezervoval si miesto vedľa svojho dieťaťa, keď cestoval ako cestujúci s dieťaťom mladším ako dvanásť rokov. Ktoré miesta už môžete vyhradiť môžete nájsť v časti Moje rezervácie.

V prípade, že budete potrebovať ďalšiu rezerváciu sedenia pre sprevádzajúce osoby, urobte rezerváciu sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy cez VACATION a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR