Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
18.03. - 28.03. Vybrať iný termín
689 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Aparthotel sa nachádza v mimoriadne výhodnej polohe v oblasti Costa Teguise, v blízkosti všetkých výhod tejto oblasti. Hotel je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú pokojnú dovolenku v príjemnej atmosfére. Je tiež len 200 m od pláže Las Cucharas. V blízkosti areálu sa nachádzajú rôzne nákupné a zábavné zariadenia, ako aj vodný park.

Vlastnosti:
60 apartmánov ponúka hosťom pocit pohody a komfortu.Apartmánový hotel má vstupnú halu a recepcii.K vybaveniu patrí trezor.Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné vo verejných priestoroch.V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a knižnica.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.Pre turistov je tu aj bicyklový pivnica.Ďalšie služby zahŕňajú požičovňu áut, lekársku pomoc, izbovú službu, službu prebudenia, práčovňu a mince.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je k dispozícii obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa. Väčšina izieb má štandardne balkón. Izby majú posteľ typu "king". K dispozícii sú oddelené spálne. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynka je dobre vybavená chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie. K dispozícii je tiež práčka a žehliaca sada. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio, stereo a WiFi (zdarma). Kúpeľne majú sprchu a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Sladkovodný bazén ponúka vyhrievané vonkajšie bazény a detský kútik. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. K dispozícii je snack bar pri bazéne. V apartmánovom hoteli sa ponúkajú rôzne športové aktivity, ako napríklad: Boccia a za poplatok cyklistika/horská cyklistika, golf, nordic walking a jazda na koni. Krytý biliard udržiava hostí v poriadku. V hoteli nájdete kúpeľné centrum so soláriom.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar. Apartmánový hotel ponúka nocľah s raňajkami a polpenziou ako rezervovateľný jedálenský servis. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. V čase obeda je možnosť výberu medzi à la carte a menu, večera sa podáva formou bufetu.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
18.3. - 28.3.2021
10 nocí
21.3. - 29.3.2021
8 nocí
21.3. - 28.3.2021
7 nocí
9.4. - 19.4.2021
10 nocí
9.4. - 17.4.2021
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}