Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
15.12. - 22.12. Vybrať iný termín
747 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto: Playa Blanca
Poloha a okolie Plážový hotel "Lanzasuites" sa nachádza asi 100 metrov od pláže. Vďaka svojej centrálnej polohe na Playa Blanca je plážový hotel „Lanzasuites“ ideálnym východiskovým bodom na objavovanie okolia.

vzdialenosti:
 • Pláž cca. 100 m


Vaše ubytovanie ponúka: Rôzne vybavenie a služby - trezor, anglicky a nemecky hovoriaci personál a izbovú službu. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch zostávajú hostia v kontakte s okolitým svetom. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu vonku.
Ubytovanie Vám ponúka
 • Slnečná terasa
 • Bazén: Vonkajší
 • Oficiálne trieda: 2 Hviezdičky


Šport a fitnes: Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na slnečnej terase sú k dispozícii lehátka a slnečníky.

Takto zostanete: v izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú tú pravú vnútornú klímu. K štandardnému vybaveniu vo väčšine izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva k odpočinku. Hostia môžu pohodlne spať na pohovke. Voliteľne sú k dispozícii samostatné spálne. Možno požiadať o prístelky. Trezor je k dispozícii aj za poplatok. Kuchynka je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou a zariadením na prípravu čaju/kávy. Najlepšie dovolenkové vybavenie patrí prístup na internet, telefón a TV. V kúpeľni nájdete sprchovací kút a sušič vlasov.
Kde budete žiť
 • Kúrenie, Kuchynka, Mikrovlnka, Kávovar/Čaj, TV, Izbová služba, Sušič vlasov, Balkón alebo terasa
 • Rôzne kódy izieb si môžete rezervovať za denne aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V prípade cesty s balíkmi s medzinárodným letom je možné rezervovať vlak na letenku pre odletové letiská v Nemecku (a EuroAirport Basel) bezplatne.
  Vlak na letenku sa nevzťahuje na:
  • Rezervácia čistý letové výkony,
  • Rezervácia hotelový servis bez letu
  • Rezervácia služieb (napr. Hotel, výlety alebo prenájom automobilov) s osobitne rezervovaným letom
  • Cestovanie z nemeckých odletových letísk do cieľových letísk EuroAirport Bazilej a Salzburg, ako aj vnútroštátnej leteckej dopravy v Nemecku
  • Odchýlky od zahraničných letísk, a to ani za vnútornú nemeckú cestu k hranici
  Pre odchádzajúcich hostí TUI Deutschland platí vlak na letenku z nemeckej hranice pre odlety z nemeckých letísk. Pri rezervácii cesty balíkom na internete je vlak na letenku už zahrnutý. Vlakom na letenku je spolupráca s Deutsche Bahn AG.
  Viac informácií nájdete na
  • Súkromný transfer je možné rezervovať v mnohých hoteloch. Okrem individuálnych rezervácií
  • Odborníci na cestovanie sú počas vašej dovolenky k dispozícii 24 hodín denne (osobne, telefonicky alebo e-mailom).
  • Požičovňa áut od spoločnosti TUI CARS si môžete objednať v mnohých destináciách.


  Vstupné požiadavky Španielsko:

  PLUS BALÍČEK: Balík TUI PLUS zahŕňa: osobnú alebo multimediálnu podporu TUI 24 hodín denne a 7 dní v týždni v Nemecku pre otázky a obavy z vašej cesty a za miestnymi a kultúrnymi podmienkami vášho dovolenkového cieľa, Váš informačný portál MY TUI s cennými cestovnými poznatkami a digitálnym sprievodcom a mapou , SMS asistent na požiadanie a profesionálne riadenie kríz TUI.
  Viac o tom

  Kľúčové vlastnosti Vášho hotela: Vybavenie
  • Oficiálne trieda: 2 Hviezdičky

  Miesto a vzdialenosť
  • Pláž cca. 100 m


  Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou: Tento výrobok je všeobecne nevhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už to vyhovuje vašim individuálnym potrebám, obráťte sa prosím na vašu kanceláriu na rezerváciu!

  Stav informácií: 14.05.2019
  Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
  Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
  Prvé voľné termíny mojej dovolenky
  6.1. - 13.1.2020
  7 nocí
  7.1. - 14.1.2020
  7 nocí
  9.1. - 16.1.2020
  7 nocí
  10.1. - 17.1.2020
  7 nocí
  11.1. - 18.1.2020
  7 nocí