Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
04.12. - 11.12.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
448 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
4.12. - 11.12.2018
7 nocí
4.12. - 12.12.2018
8 nocí
8.12. - 15.12.2018
7 nocí
18.1. - 25.1.2019
7 nocí
miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza v turistickom centre mesta Puerto del Carmen. Krásna pláž je vzdialená asi 300 metrov od hotela a ľahko sa dostanete pešo.

Vlastnosti:
Hotel vítá svojich hostí v 23 izbách. Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu. K dispozícii je trezor. Hostia môžu surfovať po internete cez WiFi (bez poplatku) a zostať v kontakte s vonkajším svetom. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. Krásna záhrada a detské ihrisko patria k areálu tohto apartmánového hotela. V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.

Ubytovanie:
V budovách je kúpeľňa. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. K dispozícii sú oddelené spálne. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynka má chladničku a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Televízor je súčasťou základnej výbavy izieb. Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti hotela. Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Ležadlá a slnečníky zaručujú relaxačné hodiny. Ako športovú alebo rekreačnú príležitosť je golf ponúkaný za poplatok. Zábavu a zábavu ponúka kasíno.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v ubytovacom zariadení: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú si rezervujete a potvrdíte (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so raňajkami (alebo bez stravy) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využívanie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR