Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Isabel Appartements
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Rekreačná obec sa nachádza v pokojnej časti mesta Puerto del Carmen. Dom je pešo cca. 5 minút od centra mesta, kde sú reštaurácie, bary, krčmy a nočné kluby. Dokonca aj na pláž a promenádu ​​je to len 300 m. Niektoré obchody sa nachádzajú v meste Biosfera, približne 800 metrov od hotela a tiež sa nachádzajú odkazy na verejnú dopravnú sieť. Medzi miestne atrakcie a atrakcie v okolí patrí Arrecife, ktoré je vzdialené 10 km, Národný park Timanfaya, vzdialený 25 km a cca. Playa Blanca, vzdialený 30 km. Letisko Lanzarote je vzdialené približne 10 km od hotela.

Vlastnosti:
Hostia môžu relaxovať v jednom zo 14 apartmánov. Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a odhlásením. K dispozícii je trezor. Vo verejných priestoroch môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet. V supermarkete je možné tovar kúpiť pre denné potreby. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku v rekreačnej obci.

Ubytovanie:
Obývacia izba a kúpeľňa sú zahrnuté v miestnosti. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor pre oddych a relaxáciu počas pobytu. Všetky izby majú rozkladaciu pohovku. Voliteľné oddelené spálne sú k dispozícii. Prístelky môžu byť vyžadované. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. K dispozícii je chladnička, sporák a mikrovlnná rúra v kuchyni. Pre optimálny komfort, poskytuje pripojenie k internetu, telefón, TV a Wi-Fi (za poplatok). Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Komplex ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové športové a zábavné zariadenia ubytovacích z čoho vyberať. Vonkajší bazén oblasť ponúka osviežujúce kúpanie. Na terase, môžu byť použité hostí lehátka a slnečníky. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golf, biliard a solárium.

Stravovanie:


Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}