Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Iberostar Lanzarote Park
* * * * *

26.11. - 03.12. Vybrať iný termín
733 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Na okraji mesta v pokojnej lokalite priamo pri mori a na plážovej promenáde s výhľadom na Fuerteventura. Záliv "Playa Flamingo" je vzdialený len pár krokov. Neďaleko nákupného centra s kaviarňami, barmi a obchodmi.

Vybavenie: Tento obľúbený hotel sa otvoril koncom roku 2016 v novom svetle.Komplex bol kompletne zrekonštruovaný, prebudovaný a modernizovaný a teraz patrí k 5-hviezdičkovej prémiovej krajine.Má 388 bytových jednotiek, 3 polokruhovité prepojené budovy (6 výťahov) a 2 ďalšie hotelové krídla.V hlavnej budove je vstupná hala s recepciou a bufetová reštaurácia.Vonku je niekoľko slnečných terás s lehátkami a slnečníkmi, 2 bary, 1 snack barom, 1 potravinovým kamiónom, 4 bazénmi, vodným parkom a detským ihriskom.Exkluzívna oblasť Star Prestige (len pre dospelých) ponúka ďalší bazén s balibetmi a vírivkou, ďalší snack bar, reštauráciu a la carte a exkluzívny salónik s otvoreným barom.Wi-Fi je súčasťou celého systému (Wi-Fi Premium (vysoká rýchlosť až 3,5 MB)).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojposteľová izba s bočným výhľadom na more: Priestranné izby s trezorom (v cene), telefón, TV so satelitným príjmom, chladnička, sprcha/WC, darček na privítanie, župan a papuče, vankúšové menu, minibar (za poplatok), topánky na umyvadlo, balkón. Možno rezervovať aj na jedno použitie. (Obsadenosť: Dospelí až do maximálne 2 detí do 1 roku)
Rodinná suita: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale pozostávajú z obývacej izby s rozkladacou pohovkou pre 3. a 4. osobu (1.80m) a samostatnej spálne s 2 lôžkami (s oddelenými dverami). Zar. Terasa s výhľadom do záhrady v dolnom poschodí. Bočný alebo priamy výhľad na more (na 1.poschodí alebo vyššom) je možné rezervovať za príplatok. (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 3 rokov)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more s prioritnou polohou (možnosť rezervácie do 31.10.18): Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, navyše s výhľadom na more sa nachádzajú na najvyšších poschodiach.
Dvojposteľová izba s výhľadom na more Star Prestige: za príplatok len pre dospelých nad 16 rokov rezervovateľný (len pre dvojlôžkovú izbu a možnosť rezervácie): Ubytovanie v samostatnom a tichom prostredí s prístupom do exkluzívnej oblasti Star Prestige. Prvá plnenie minibaru je zahrnutá (pri rezervácii polpenzie a AI), z druhej výplne sú zahrnuté iba nealko nápoje, voda, pivo a džúsy (pri rezervácii AI). Pri rezervácii od spoločnosti HP je minibar z druhej výplne za poplatok. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Junior apartmá Bočný výhľad na more Star Prestige: Rezervovateľný iba pre dospelých nad 16 rokov. Ubytovanie v oddelenom a tichom prostredí. Junior suity s rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby sú priestrannejšie (kombinované obývacia izba/spálňa) a majú prístup do exkluzívneho priestoru Star Prestige. Prvá plnenie minibaru je zahrnutá (pri rezervácii polpenzie a AI), z druhej výplne sú zahrnuté iba nealko nápoje, voda, pivo a džúsy (pri rezervácii AI). Pri rezervácii od spoločnosti HP je minibar z druhej výplne za poplatok. Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)

Rezervovateľné stravovacie možnosti: nocľah s raňajkami/polpenzia/all inclusive: raňajky a večere formou bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obed a večera v hlavnej reštaurácii (v závislosti od kapacity formou bufetu alebo à la carte). Kontinentálne raňajky pre neskoré stúpačky od 10: 30-12: 30, káva a koláč od 15: 30-18 hodín v snack bar pri bazéne. Občerstvenie nápoje, pivo, víno rovnako ako koktail a miešané nápoje podľa all inclusive karty od 10: 30-24 rezervácia All Inclusive je prvá plnenie minibaru, z druhého plnenia sú len nealkoholické nápoje, voda, pivo a džúsy raňajky, obed - a večera formou švédskych stolov Iberostarchef-Show-Cooking s autorizačnou/identifikačnou kartou má počas pobytu počas prepravy nosiť látkovú stuhu bez prerušenia.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: 7x týždenný animačný program deň a večer, profesionálne prehliadky a živá hudba. Diskotéka.

Šport zahrnutý: viacúčelový dvor s umelým trávnikom, fitnes miestnosť.

Šport za poplatok: tenisový kurt, vodné športy od miestnych poskytovateľov.

Detský program: vodný park "AQUAFUN" s brouzdalištěm, tobogány a "Star Camp": "Monkey" (4-7 rokov), "Dolphin" (8-12 rokov) ako aj ihrisko "FUNPARK".

Wellness: Spa Sensations (za poplatok): Kúpeľný areál s mokrou plochou, ako aj masáže a procedúry. (Vstup od 16 rokov).

Hotelová služba: pravidelná výmena bielizne a uterákov.
**********
Wi-Fi zadarmo
**********

Poznámky: ****
Bezbariérový hotelový objekt.
Na požiadanie je k dispozícii 11 izieb s možnosťou prístupu pre telesne postihnutých hostí (D/DM/SMJ).
****
V hoteli je možné požiadať o detskú postieľku za čiastočne za poplatok. Poskytovanie detskej postieľky nemožno zaručiť.
****
Dodatočný kontingent ACE190

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Avda. Archipiélago 7
35580 Playa Blanca · Yaiza
Kanárske ostrovy · Lanzarote · Španielsko
Tel .: 34 928 51 70 48
Fax: 34 928 34 91 00
e-mail:Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
6.12. - 13.12.2019
7 nocí
7.12. - 15.12.2019
8 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}