Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Iberostar Lanzarote Park
* * * * *

03.12. - 10.12. Vybrať iný termín
715 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
FAMILY

Poloha: Nachádza sa na pobreží, na promenáde Playa Blanca, len pár krokov od pláže "Playa Flamingo". Neďaleko (asi 10 minút chôdze) sa nachádza prístav Playa Blanca a cca. 5 minút chôdze od nákupného centra. Slávne pláže Papagayo sú cca. 5 km ďaleko. Čas prepravy z letiska je cca. 50 až 90 minút.

Vybavenie: Komplex ponúka 388 izieb a je rozdelený do 3 oblastí: Rodiny, Dospelí a Zmiešané, každý s vlastným bazénom a vlastným barom pri bazéne. Medzi ďalšie zariadenia patrí vstupná hala s recepciou, výťahy, vysokorýchlostný bezdrôtový internet v celom hoteli (vrátane), bufetová reštaurácia, kaviareň s potravinami, bar s výstavným pódiom a snack bar. Vonku sa nachádza 7 bazénov (z ktorých jedna je vyhrievaná), slnečné terasy a snack bar pri bazéne. V bazénoch sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (B1-2C) sú vybavené minibarom, klimatizáciou, trezorom, satelitnou TV, prémiovou wifi (súčasťou balenia), telefón, varná kanvica, Župany a papuče, toaleta a zariadený balkón alebo terasa s čiastočným výhľadom na more.Prémiové bývanie (B2K) sú dvojposteľové izby v horných poschodiach s výhľadom na more, inak rovnaké vybavenie ako B2C.Rodinná izba (A2-3G) s oddelenou spálňou, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou a výhľadom do záhrady, inak vybavená ako B2C.Tiež s bočným výhľadom na more (A2-3D) alebo s priamym výhľadom na more (A2-3E) rezervovateľné.Dvojlôžková izba Star Prestige (R1-2B) a juniorské apartmány Star Prestige (R1-2C) je možné rezervovať.Voliteľné juniorské apartmány Star Prestige s výhľadom na more (R1-2D) k dispozícii.Všetky izby v hoteli Star Prestige sú rezervovateľné od veku 16 rokov a hostia majú k dispozícii špeciálne služby, ako je darček na uvítanie, kapsuly pre kávovar (denne), minibar (zaplatené pri príchode, vrátane za poplatok), bluetooth systém, exkluzívny vstup do reštaurácie Star Prestige, K dispozícii je otvorený bar a exkluzívny bazén s balijskými posteľami, vírivkou a snack barom.

Jedlo a pitie: Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Bufety s ukážkou varenia. Vychutnajte si kulinárske výtvory Iberostarchefov. Na večeru sa požaduje dobre oblečený odev (pánov v dlhých nohaviciach).

All Inclusive: Všetky jedlá v bufetovom štýle. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.30 do 24.00. Občerstvenie od 10.30 do 12.00 hod., Káva a koláč od 15.30 do 17.00.

Zábava: denná zábava a večerná zábava s prehliadkami a živou hudbou.

Šport/Aktivity: V cene: Aerobik, plážový volejbal, boccia, lukostreľba, posilňovňa a stolný tenis. Za poplatok: biliard, tenisový kurt s kremičitým pieskom a stolný futbal. V okolí: požičovňa bicyklov, golf (40 km), jazda na koni (17 km), plachtenie, potápanie, windsurfing.

Wellness: za poplatok: SPA pocity s procedúrami, hammam, masáže a sauna.

Rodiny: Star Camp s klubom Monkey (4-7 rokov), Dolphin Club (8-12 rokov, iba v sezóne) a Eagle Club (13-17 rokov, len v júli a auguste). AQUAFUN: vodný park s zábavným bazénom a tobogánmi, 3 samostatné detské bazény a FUN PARK (detské ihrisko).

Informácie: Platobné karty: Amex, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek; Servisné jazyky: nemčina, angličtina.

PODPIS COMFORT

Vždy obsahuje:
• Rezervácia sedadla pre charterový let s Condor • Voucher leteckej služby vo výške 10 € • FlexOption • Železnica a letiečka 2. triedy • Kvalitný sprievodca
K dostaniu à la carte:
• trieda Condor Premium
• Súkromné ​​prevody

Condor Airshoppen: Návštevníci hotela Thomas Cook Signature dostanú poukážku Airshoppen v hodnote 10 €. Vypožičateľné pre minimálny predaj vo výške 60 € na všetky lety so spoločnosťou Condor

Vaša výhoda: 15% včasný bonus na vtáctvo, ako aj ďalšie cenové výhody v určitých termínoch nájdete v samostatnej cenovej časti.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
8.12. - 15.12.2019
7 nocí
9.12. - 16.12.2019
7 nocí
10.12. - 17.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.8 / 6