Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel "THe" Mirador Papagayo
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Charakter hotela: Rodinný, na pláži, Spa, All Inclusive

100% rekreačný zábavu pre malých aj veľkých! Začnite svoj deň prechádzkou po krásnej nábreží. Rekreanti si oddýchnuť na nádherné bazéna s výhľadom na more. Budete potom v kúpeľnom centre pri masáži. Moderne zariadených izieb a priateľské služby koleso von dobrý pocit balenia.

Poloha: Nachádza sa pri mori a krásne nábreží. Slávne pláže Papagayo sú cca. 2,5 km. Piesková pláž Playa Dorada je cca. 2 km (kyvadlová doprava v cene) dosah. Staré centrum Playa Blanca a zábavnej štvrti je cca. 3 km a prístav Marina Rubicon je cca. 1 km od hotela.

Vybavenie: Moderný areál pre celú rodinu. Pekný bazén 4 bazény, terasy, lehátka a obrazoviek (uteráky s vklad) a pool/snack bar s vonkajšou terasou. Recepcia, Wi-Fi, nudistická strešná terasa, reštaurácia, 4 bary. Hviezdičky: 4 hviezdičky, 291 bytových jednotiek, 2-3 podlaží, výťahy.

Puzdro: Double (. DZ, cca 32 m,), klimatizáciou, telefónom, TV (40 palcov), Wi-Fi, trezor, mini chladnička. Vaňa/sprchový kút, WC, sušičom vlasov. Balkón/terasa, a to buď s výhľadom na bazén (DZP), čiastočným výhľadom na oceán (DMS) alebo priamy výhľad na more (tachometer) k dispozícii. Max. 3E
Junior Suite (JS, cca. 32 m²), obytná plocha, na spanie (optické oddelenie), klimatizácia, telefón, TV (40 palcov), Wi-Fi, trezor, mini chladnička, župany a papuče, kávovar Nespresso pre exkluzívny (4 kapsuly v cene), prístup Privilege miestnosť s občerstvením a nápojmi. Vaňa/sprchový kút, WC, sušičom vlasov. Balkón/terasa s plným výhľadom na more. Max. 3E
App. Typ B (APB, cca m. 55, príloha), klimatizácia, obývacia izba, rozkladacia pohovka, september spálňa, TV (40 palcov), Wi-Fi, kl. Kuchynská linka, Tel., Trezor. Vaňa/sprchový kút, WC, sušičom vlasov. Balkón/terasa. Max 3E 1K.

Jedlo a nápoje: all inclusive: raňajky formou bufetu, obed a večera formou bufetu
Nealkoholické nápoje a národné alkoholické nápoje 10: 30-23: 45 hod
Polpenzia: raňajky formou bufetu a večere formou bufetu
Vhodná večerné šaty v reštaurácii (dlhé nohavice pre mužov)

Wellness a fitnes: Wellness centrum so saunou a masážami za poplatok

Zábava: zábavný program, večerné predstavenia, tanec alebo živá hudba

Minis & Maxis (4-12 rokov): Mini klub, detská diskotéka
Detský bazén, detské ihrisko

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}