Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena za osobu od
635 €
Žiadne skryté poplatky
20.11. - 27.11.2017
Vybrať iný termín

miesto:
Hotel sa nachádza v Playa Blanca, asi 1,5 km od verejnej piesočnatej pláže "Playa Dorada" (odporúčané kúpele). Dostanete sa pešo alebo autobusom/autom. Asi 10 metrov od hotela nájdete nákupné a zábavné zariadenia. Najbližšie mesto Playa Blanca je vzdialené asi 2 km. Letisko: ACE cca 37 km.

Vlastnosti:


Ubytovanie (podľa sezóny):
Apartmány sú priestranné a moderné s oddelenou spálňou, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, vaňou alebo sprchou/WC, telefónom, satelitnou TV (za príplatok), voliteľnou klimatizáciou (za poplatok), trezorom a balkónom alebo terasou.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Pre all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie od 11:30 do 12:30 a od 23:00 do 23:30. Káva, čaj a koláč od 16:30 do 17:30. Miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 vrátane.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Detské zábavné denne
 - Mini Club
 - Samostatný detský bazén pri bazéne
 - Opatrovanie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- za poplatok: squash, aerobik, basketbal, biliard, šípky, plážový volejbal, futbal, potápanie, telocvičňa (09:00 - 21:00), lukostreľba, tenis, požičovňa bicyklov, masáže, solárium
- Miestni organizátori ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok): windsurfing, vodné športy, golfové ihrisko, jazda na koni
 - Pre dospelých zábavy denne
 - Večerné ukazuje každodenný
 - Živá hudba raz týždenne

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa, Cestovné šeky
- Concierge (za príplatok), Žehliaca služba (za príplatok), Práčovňa (za poplatok)
 - parkovanie
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj lekárske informácie pre nemeckých občanov na internete na iných národnostiach. Kontaktujte prosím miestne zastupiteľstvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné, aby si dospelý rezervoval let spoločnosti Ryanair a rezervoval miesto vedľa svojho dieťaťa, keď cestoval ako cestujúci s dieťaťom mladším ako dvanásť rokov. Ktoré miesta už môžete vyhradiť môžete nájsť v časti Moje rezervácie.

V prípade, že budete potrebovať ďalšiu rezerváciu sedenia pre sprevádzajúce osoby, urobte rezerváciu sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy cez VACATION a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete pred 4 hodinou ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu