Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hesperia Lanzarote
* * * * *

10.12. - 17.12. Vybrať iný termín
772 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
PROSTREDIE

Poloha: Hotel sa nachádza priamo pri mori, nad skalnatým pobrežím. O schodoch vedie k zátoke z prírodného kameňa, je k dispozícii aj malá piesková zátoka. Marina Puerto Calero s početnými reštauráciami, obchodmi a voľnočasovými aktivitami je cca. 10 minút pešo. Turistické centrum Puerto del Carmen s jeho dlhou nákupnou ulicou Avenida de las Playas je vzdialené asi 8 minút jazdy a čas prepravy z letiska je od 25 do 55 minút.

Vybavenie: Hotel má 331 izieb rozložených na niekoľkých štvorposchodových budovách, väčšinou s výhľadom na more. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, výťah, čitáreň, Wi-Fi v celom hoteli (v cene), 4 reštaurácie (2 à la carte, sezónne otvorené, rezervácia potrebné) a 3 bary. V priestrannom areáli sa nachádzajú 4 bazény (vrátane vyhrievaného rodinného bazéna) a slnečná terasa. Plážové lehátka sú súčasťou bazénov, dáždnikov a osušky proti kauci.

Ubytovanie: Moderné dvojlôžkové izby (A1-3A), cca. 30 metrov štvorcových, ponúkajú vankúšové menu, zariadenie na prípravu čaju a kávy, minibar, klimatizáciu, trezor, satelitnú TV, Wi-Fi (súčasťou balenia), telefón, kúpeľňu s vaňou a integrovanú sprchu, WC, sušič vlasov a balkón alebo terasu s výhľadom na krajinu.Voliteľne aj s výhľadom na more (A1-3B, A1-3L), inak ako vybavenie A2A, možnosť rezervácie.Dvojlôžková izba (A1-3G) je k dispozícii s 3 voľnými vstupmi do kúpeľov (v dopoludňajších hodinách) a 10% zľava na procedúry a masáže od 16 rokov (rezervácia je nutná).Rodinné izby (A2-4E) majú spálňu a obývaciu izbu (bez dverí oddelené) a 2 kúpeľne, inak A2A.Suites (A2-3C), cca. 60 metrov štvorcových má sekciu.Spálňa, šatňa, obývacia izba, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a krbom.Sprcha a balkón alebo terasa s výhľadom na more.Premium Living (A1-3K) sú dvojlôžkové izby v horných poschodiach s výhľadom na more.

Jedlo a pitie: Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Všetky jedlá vo forme bufetu. Čajový servis (pondelok - piatok o 17:00). Večera s ukážkou varenia. Večer je požadovaný vhodný odev (pánov prosím v dlhých nohaviciach).

All Inclusive: Všetky jedlá formou bufetu s show cooking. Tematické bufety (napr. Ázijské, talianske, kanárske alebo mexické). Večera je k dispozícii aj v reštaurácii a la carte (sezónne otvorené, rezervácia je nutná). Na jedlách voda, nealkoholické nápoje, pivo a domáce víno. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 24:00 (prémiové značky za poplatok). Studené občerstvenie od 10:30 do 17:30 v baru Drago, studené a teplé občerstvenie od 15:30 do 18:30 v bare pri bazéne. Program AI končí v deň odchodu o 12.00 hod.

Zábava: Rozsiahly zábavný program, večerná zábava s vystúpeniami a hudbou.

Šport/Aktivity: Zahrnuté: Posilňovňa (od 16 rokov), minigolf, ping-pong, squash, stolný tenis, tenis. Za poplatok: potápačské centrum.

Wellness: Poplatok: kúpeľná oblasť (viac ako 16 rokov) s ošetrením tváre a tela, masáže a prírodné liečby s aromatickou terapiou a miestne produkty z Lanzarote.

Rodina: Mini klub (4-12 rokov) a detské ihrisko.

Informácie: Platobné karty: American Express, Diners, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek; Servisné jazyky: nemčina, angličtina.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
10.12. - 17.12.2019
7 nocí
15.12. - 22.12.2019
7 nocí
7.1. - 14.1.2020
7 nocí
9.1. - 16.1.2020
7 nocí
10.1. - 17.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}