Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
17.09. - 24.09. Vybrať iný termín
816 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Hotel Hesperia Lanzarote je vzdialený 39 metrov od pláže. Mesto Puerto Del Carmen je cca. 5 km ďaleko. Supermarket a ďalšie obchody sú po cca. 2 km k dosahu. Najbližšie bary a reštaurácie sú tiež vzdialené asi 2 km. Najbližší nočný klub je vzdialený asi 5 km. Okrem neďalekého prenájmu požičovne áut, zastávka taxíkov a autobusová zastávka asi 3 km poskytuje mobilitu počas vašej dovolenky. V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 6 km ďaleko. Letisko (ACE) je cca. 14 km ďaleko.
Vlastnosti:
8-podlažný 5-hviezdičkový hotelový komplex má 335 izieb rozmiestnených v hlavnej budove av prístavbe.Je vybavená 24-hodinovou recepciou (check in od 15:00, check-out pred 12:00), lobby s barom, 3 vleky, klimatizácia, trezor (zdarma), diskotéka, parkovisko (zdarma) ), bezpečnostný vstupný systém a možnosť meny.Hotel má 4 reštaurácie (klimatizované) a snack bar.V celkovom počte 3 bary môžete večer zaobchádzať v útulnej atmosfére.Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne.Okrem toho hotel má konferenčnú miestnosť s prístupom na internet.Pre hostí s telesným postihnutím ponúka nehnuteľnosť bezbariérový prístup.Čistenie izieb je bezplatné.Izbová služba a služba prania/žehlenia sú k dispozícii za poplatok.Na požiadanie sa hostia môžu ráno prebudiť z personálu hotela.
pool:
Vonkajší priestor moderného hotela zahŕňa 4 vyhrievané sladkovodné bazény s oddeleným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Bar pri bazéne ponúka osviežujúce nápoje.
Stravovanie:
Americká alebo kontinentálna raňajky formou bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Športové a zábavné aktivity: tenis (zdarma, asi 10 metrov), stolný tenis, fitnes, aerobik a biliard. V cca. Vodné športy (čiastočne miestnymi dodávateľmi) sú vzdialené 50 metrov od hotela. Golfové ihrisko sa nachádza 9 km od hotela. Požičovňa bicyklov a úschovňa bicyklov (poplatky platia). Wellness ponuky: Kúpeľný areál so saunou a masáže za poplatok. Solárium, ak je to potrebné. za poplatok. Zábava pre dospelých: zábavný program s večernými predstaveniami. Dospelý herňa. Deti nájdu detské ihrisko vo vonkajšom priestore hotela. Starostlivosť o deti: zábava detí a opatrovanie detí (za poplatok).
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina, francúzština a španielčina. Kreditné karty: Euro/MasterCard, Visa a American Express.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
17.9. - 24.9.2019
7 nocí
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
10.12. - 17.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6