Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel H10 Suites Lanzarote Gardens
* * * * *

01.12. - 08.12. Vybrať iný termín
588 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Tento hotel sa nachádza na hlavnej ceste a nachádza sa v turistickom centre mesta Costa Tequise. V bezprostrednej blízkosti hotela nájdete množstvo obchodov, barov a reštaurácií. Na pláži môžu hostia cca. 150 m. Centrum mesta je vzdialené asi 500 metrov.
Hotel H10 Suites Lanzarote Gardens sa nachádza v meste Costa Teguise, 200 metrov od pláže Playa de las Cucharas. Hotel ponúka plne vybavené apartmány a bungalovy, ktoré poskytujú jedinečný pobyt. K dispozícii je tiež reštaurácia s ukážkovým varením, dva bary, tri bazény a komplexný program detskej aktivity s aktivitami pre všetky vekové kategórie.
Hotel ponúka hosťom 2 bazény (jeden vyhrievaný), integrovaný detský bazén, detský bazén, bar pri bazéne, snack bar, ako aj slnečnú terasu s ležadlami, slnečníkmi, vankúšmi a osuškami (obe za poplatok). K dispozícii je vodný aerobik, windsurfing, stolný tenis, lukostreľba, basketbal, plážový volejbal, biliard, bocce, šípky, bazénové hry, vodné pólo a gymnastika. Okrem toho sú hosťom k dispozícii bowlingová dráha, viacúčelové ihrisko, bicykel/horský bicykel s detskou bezpečnostnou sedačkou, posilňovňa a 2 tenisové kurty. K dispozícii je zábavný program pre deti a dospelých. Golfové ihrisko je vzdialené asi 3 km.
Hostia si môžu vybrať raňajky, obed a večeru z bufetu a deti v bufete pre deti. Okrem toho si môžete dať obed à la carte. Okrem toho je hosťom na požiadanie k dispozícii diétna a vegetariánska kuchyňa. Možnosť doobjednať polpenziu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
4.12. - 11.12.2019
7 nocí
5.12. - 12.12.2019
7 nocí
6.12. - 13.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}