Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel H10 Rubicón Palace
* * * * *

30.11. - 07.12. Vybrať iný termín
725 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
5 BAZÉNOV ... ŠIRŠÍ ŠPORTOVÝ PONÚK ... THALASSO TERAPIE CENTRUM ...

Poloha: Nachádza sa na pobreží a na promenáde s výhľadom na ostrov Fuerteventura. Čas prechodu na letisko: cca. 50 až 90 minút.

Vybavenie: 584 izieb, výťahy, lobby s recepciou, Wi-Fi v celom hoteli (vrátane), knižnica, internetový kútik (vrátane), 2 bufetové reštaurácie s možnosťou varenia, 4 a-la-carte reštaurácie (americké, talianske, orientálne). & exkluzívna reštaurácia pre privilegovaných hostí), bistro, Mike's Café, športový bar, piano bar, disco bar, 2 nákladné autá s potravinami, butik a bulvár. Na záhrade sa nachádza 5 bazénov (jeden vyhrievaný) so slnečnými terasami a denným barom pri bazéne. Pri bazéne nájdete plážové ležadlá a slnečníky.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba (A1-3A) s minibarom (za poplatok), rýchlovarná kanvica, klimatizácia, trezor, satelitná TV, Wi-Fi (v cene), telefón, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, sušič vlasov a balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady alebo na bazén ,Voliteľne aj s výhľadom na more (A1-3B).S rovnakým vybavením ako A2A aj ako junior suites (A2-3C), čiastočne s výhľadom na more, rezervovateľné.Izby Superior (A2-3G) majú kávovar, župany, papuče, kúpeľňu s vaňou a integrovanú sprchu, s výhľadom na more, v opačnom prípade je možné rezervovať A2A.Alternatívne je možné rezervovať izby Privilege (A2-3M) a Junior Suite Privilege (A2-3H): vybavenie ako A2B/A2C vrátane služieb Privilege.Privilege služby: Individuálna registrácia/odhlásenie, neskoré odhlásenie (na vyžiadanie, podľa dostupnosti), uvítací darček, vankúšové menu, Wi-Fi (v cene), trezor, župany, papuče, denná tlač, raňajky a večere A-la-carte reštaurácia "El Volcan", obed v oblasti Privilege, vstup do Privilege Lounge s barom, noviny, TV a internet, fitnes miestnosť a 1x vstup do centra Despacio Thalasso v cene.

Jedlo a pitie: Polpenzia alebo All Inclusive. Bufet s show cooking a nápojov pri stole.

All Inclusive: Všetky jedlá formou bufetu. 1x za pobyt večera v a la carte reštaurácii (minimálne 3 noci, rezervácia nutná) a 1x show večera Oh! (podľa dostupnosti). Vybrané nealkoholické nápoje, minerálna voda, pivo, domáce víno počas obeda a večere. Snack Bar "La Choza": neskoré raňajky (11:00 - 12:00), rýchle občerstvenie a občerstvenie formou švédskych stolov od 12:00 do 18:00. Alkoholické a nealkoholické nápoje podľa menu nápojov AI vo vstupnej hale, klavíri, bistre a športovom bare (od 9.30 do polnoci), diskotéka (od 20:00 do 1:00).

Zábava: zábavné a tematické večery.

Šport/zábava: Zahrnuté: aerobik, boccia, lukostreľba, minigolf, tenis, stolný tenis, volejbal, vodný aerobik. Za poplatok: biliard.

Wellness: za poplatok v "Despacio Thalasso Centre" (od 16 rokov, denný rodinný čas pre rodiny s deťmi od 4 rokov): Na mieste sa dajú rezervovať rôzne klasické kozmetické procedúry a masáže a ďalšie procedúry.

Rodiny: Daisy Adventure: animačný program s mnohými aktivitami pre deti od 1 do 12 rokov, veľký detský bazén s pirátskou loďou a ďalšie vodné prvky, 3 detské bazény (z toho 2 vyhrievané) a mini disco.

Informácie: Platobné karty: Amex, Diners, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
1.12. - 10.12.2019
9 nocí
3.12. - 12.12.2019
9 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}