Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Elba Lanzarote Royal Village Resort
* * * * *

Cena za osobu od
615 €
Žiadne skryté poplatky
27.11. - 04.12.2017
Vybrať iný termín

miesto:


Vlastnosti:
V hoteli nájdete trezory, služobné deti a zmenáreň. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme internetového terminálu a hotspotu Wi-Fi. Hotel vhodný pre rodiny ponúka detskú zábavu, detský bazén a materskú škôlku, aby rodičia a malí hostia mali príjemný pobyt. Recepcia otvorená: 24 hodín.

Stravovanie:
V hoteli sú 3 reštaurácie. Snack bar je tu pre malú chuť do jedla medzi tým. Nápoje si môžete vychutnať v lobby bare. All Inclusive: All Inclusive zahŕňa občerstvenie (prevádzkové hodiny: 10:30 - 18:00), nealkoholické nápoje, víno, pivo, káva a čaj a miestne nápoje. Polpenzia: Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.

Šport/Zábava:
Rezort Elba Lanzarote Royal Village Resort ponúka hammam. Pre aktívnu rekreačnú aktivitu ponúka hotel lukostreľba, biliard, stolný tenis a gameroom. Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: plážový volejbal a fitness. Golfoví nadšenci nájdu golfové ihrisko vzdialené 28 km. Večerné predstavenia sú ponúkané na zábavu v závislosti od počasia a sezóny.

Doplňujúce informácie:
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: Euro/Master Card, American Express, Visa Card a Diners Club. Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu vyžadovať dodatočné poplatky.** Štandardná polpenzia All Inclusive zahŕňa 1 a la carte večeru v jednej z hotelových reštaurácií na minimálny pobyt 7 dní.
Polpenzia Plus All Inclusive Plus zahŕňa 2 à la carte večere v jednej z hotelových reštaurácií na minimálny pobyt 7 dní.
Nápoje nie sú súčasťou štandardnej polpenzie Polpenzia plus.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu