Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
27.01. - 03.02. Vybrať iný termín
819 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Objekt sa nachádza na okraji obce Tahiche v centre ostrova v krásnom a pokojnom prostredí. Pláže Costa Teguise sú cca. 10 minút jazdy autom. Do mesta Puerto del Carmen sa dostanete cca. 15 minút jazdy autom. Do hlavného mesta Arrecife cca. 7 km ďaleko. K bývalému hlavnému ostrovnému moru Teguise s historickým a umeleckým prostredím sa nachádza cca. 11 km, kde každú nedeľu prebieha známy trh. V cca. Vzdialenosť 800 m je supermarket, lekáreň a malý výber reštaurácií.

Vybavenie: Hotel Casas Teiga ponúka veľmi osobné a exkluzívne prostredie, láskyplne navrhnuté v štýle umelca Cesar Manrique finca s 2 veľkými domami a "casitou". Domy zdieľajú krásnu, tropickú lávovú kamennú záhradnú krajinu s bazénom s bazénom a lehátkami, slnečníkmi a vstavaným grilom, ktoré zdieľajú všetci hostia. Vo všetkých 3 domoch a nádhernej záhrade poznáte priateľstvo majiteľa s ostrovným umelcom Césarom Manriquem.
Obytné priestory sú vkusne zariadené, zmes starožitností a moderného nábytku a umeleckých diel španielskych umelcov. Izby sú vyzdobené v teplých farbách. Okrem toho zariadenie ponúka digitálnu televíziu, prístup na internet a CD prehrávač. Každý dom má plne vybavenú obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu. Wi-Fi je k dispozícii zadarmo vo všetkých domoch.

Rezervovať si zariadenia:
Typ A: Casa Luna:
Štýlovo zariadený dom má obytnú plochu cca. 120 m².K dispozícii sú 3 spálne, z ktorých jedna má manželskú posteľ a ďalšie dve spálne majú 2 samostatné lôžka.K dispozícii sú dve kúpeľne (každá s WC), kúpeľňa s vaňou a druhá so sprchovacím kútom.Útulná obývacia izba s veľkým panoramatickým oknom s výhľadom na lavá scenériu má jedálenský kút so stoličkami, pohovkou a zásuvkou, satelitnú TV, krb a ohrievač.Potom sa dostanete do samostatnej, plne vybavenej kuchyne s rúrou, hriankovačom, kávovarom a chladničkou.K dispozícii je čiastočne krytá vybavený so záhradným nábytkom cca. 20 m2 terasa.
**************
Ak je ubytovanie rezervované len pre 1-2 osoby, je otvorená len jedna spálňa a jedna kúpeľňa. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do 6)
Typ B: Casita Sol:
Kazita je umiestnená samostatne nad oblasťou bazénu a je dostupná niekoľkými schodmi.
50 m² obytná plocha. Je zariadený v rovnakom štýle ako Casa Teiga typu A, má samostatnú spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu so sprchou/WC, obývaciu miestnosť s pohovkou, bambusové kreslo, konferenčný stolík, satelitnú TV zadarmo a kúrenie jedálenský stôl s integrovaným plne vybaveným kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, toustovačom, kávovarom a chladničkou. Z malej súkromnej zariadenej terasy (asi 10 m²) máte krásny výhľad na bazén a záhradnú krajinu. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2)
Typ C: Casa Estrella:
Najväčší dom s 2 domami s obytnou plochou 140 m². Má 3 spálne a kúpeľňu. Dvojposteľová izba je na druhom poschodí s vlastnou kúpeľňou a krásnym výhľadom na sopku. Druhá spálňa má manželskú posteľ, tretiu spálňu je samostatné lôžko. K dispozícii je biliardová miestnosť a súkromné ​​grilovanie na terase.
Má aj veľkú obývaciu izbu s krbom a satelitnou TV, jedáleň a malú kuchyňu z masívneho dreva. je.
*************
Ak je ubytovanie rezervované len pre 1-2 osoby, je otvorená len jedna spálňa a jedna kúpeľňa. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 5)

Kategória Krajina: Finca

Trasy: Váš jazdy od letiska Lanzarote do rezervovaného ubytovania trvá asi 25 minút - CA. 20 km.
Prajeme Vám bezpečnú cestu.
Zvoľte letisko Lanzarote smerom na východ od ostrova a postupujte podľa značiek Ciudad/Arrecife.Dostanete sa na dvojprúdovú cestu LZ2.Sledujte LZ2 asi štyri kilometre a sledujte značku "Circunvalación" LZ3 (okružná cesta hlavného mesta ostrova Arrecife).Po šiestich kilometroch prejdite na štvrtý výjazd smerom na "Tahiche".Zostaňte na Avenida del Campoamor-LZ1, kým sa nedostanete do Tahiche.Na poslednom kruhovom objazde obce opäť vypnite smerom na Arrecife a celkom kruhový objazd.Ďalšou možnosťou vpravo je obrátiť sa na "Calle Agostin de la Hoz".Postupujte po ceste cca. 800 metrov na vidličku.Na vidlici odbočte doprava do dláždenej cesty.Postupujte po ceste a odbočte vpravo na ulicu Calle de Teófilo Gautier.Na konci cesty vpravo je Váš domov Casa Teiga.
Majiteľ, pán Jensen, žije v komplexe a počuje zvonček. Pozdraví vás pri príchode.

Hotelové služby: upratovanie pri príchode a odchode, zmena uterákov a výmena posteľnej bielizne týždenne.
Detská postieľka za poplatok, platba na mieste (cca 30 € za týždeň).

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 4.5 Slnko kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom auta z/na letisko (Podmienky Fiat Panda alebo podobné podmienky pre požičovne nižšie), ako aj pri rezervácii kódovania ACE620O bez autopožičovne a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zbierky kľúčov.
***
Dôležité: Kontaktujte prosím sprievodcu tour priamo pri príchode na letisko.
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Namiesto toho má každý cestujúci možnosť v prípade potreby uskutočniť schôdzku telefonicky. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenia sú individuálne a nemajú služby hotela! Check-out: 10 hodín
***Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.1. - 3.2.2020
7 nocí
27.1. - 4.2.2020
8 nocí
28.1. - 5.2.2020
8 nocí
28.1. - 6.2.2020
9 nocí
28.1. - 4.2.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}