Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto: V malej obci Guime s len málo obyvateľmi. K pláži Puerto del Carmen sú cca. 15 km ďaleko. San Bartolome je vzdialené 3 km a letisko je vzdialené 5 km. V obci sa nachádza bar, reštaurácia a obchody s odpadmi.

Vybavenie: Veľmi pekné cca. 150 rokov starý kanársky statok, ktorý bol starostlivo zreštaurovaný a má podlahovú plochu 250 m² vrátane terasy a terasy.

Rezervovať si zariadenia:
Finca: Dom je prístupný cez nádherný nádvorí Kanárskych ostrovov. Potom vstúpite do veľkej, útulnej a vkusne zariadenej obývacej izby s pohovkou, kreslami a rohovým sedadlom. Nasleduje jedáleň s rustikálnym stolom, 6 stoličkami a hrudníkom. Potom sa dostanete k rustikálnej kuchyni s elektrickou rúrou a varnými doskami, plynovým sporákom, chladničkou, elektrickým bojlerom, umývadlom a príborníkom a malou miestnosťou na raňajky.
Samostatná spálňa má 2 samostatné spálne. Ten má franz. Dvojlôžková posteľ a vybavený šatník. Hneď vedľa tejto spálne je plne vybavená kúpeľňa s vaňou, umývadlom, WC.
Druhá spálňa má 2 samostatné postele a zabudovanú skriňu a druhú kúpeľňu len so sprchou, umývadlom a toaletou.
V ďalšej časti domu je stále malá, jednoposteľová izba pre jednu osobu s orientálnou posteľou (ktorá je na vyvýšenej parketovej podlahe), malou skriňou a dverami vedúcimi k terase a bazéne. Na vyvýšenej slnečnej terase sa nachádza bazén s lehátkami, terasový stôl a stoličky a gril.
Pripojený k bazénu je útulný salónik s domácim barom, chladničkou a rustikálnym stolom so stoličkami. V dome je práčka, satelitná TV (zdarma).

Rezervovateľné možnosti jedla: Len noc: Len noc

Kategória Krajina: Finca

Trasy: Vážení hostia,
Vitajte v Lanzarote. Váš čas cesty z letiska je asi 10 minút, cca. 6 km.
Prejdite priamo do svojho ubytovacieho zariadenia.
Prajeme vám šťastnú cestu.
Na výjazde z letiska, po kruhovom objazde, vezmite výjazd pred mostom vpravo, smer Arrecife LZ-2.
Zostaňte v pravom jazdnom pruhu a odbočte na 1. východ, Playa Honda, na kruhovom objazde odbočte na 2. výjazde. Na ďalšom kruhovom objazde prejdite na 3. východ pod mostom.
Na ďalšom kruhovom objazde choďte rovno (prvý výjazd), na ďalšom kruhovom objazde vezmite prvý výjazd. Po cca. 200 metrov navštívite opäť kruhový objektív a vezmite 3. výjazd (do kopca) smerom na San Bartolomé.
Zostaňte na tejto ceste a na ďalšom kruhovom objazde vystúpte na 3. výjazde smerom na Güime/Montaña Blanca.
Po cca. 1,5 km odbočiť na druhú ulicu a hneď na prvú ulicu vpravo.
Po cca 250m na ​​ľavej strane je Váš rekreačný dom La Guajira.

Poznámky: ***
slr hodnotenie 4 slnečné kvôli individuálny dovolenkový charakter.
***
Psy nie sú povolené.
***
Pár majiteľov žije hneď vedľa domu a osobne sa stará o hostí.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (Fiat Panda alebo podobné podmienky prenájmu automobilov nižšie), ako aj pri rezervácii kódu ACE629O bez autopožičovne a bez prevodu, prosím, informujte nás o čase príchodu týkajúceho sa zbierky kľúčov.
***
Dôležité: Kontaktujte prosím sprievodcu tour priamo pri príchode na letisko.
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!
***Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4