Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
24.11. - 01.12. Vybrať iný termín
698 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tento rekreačný dom z 19. storočia sa nachádza v rybárskej dedine El Golfo, priamo na mori. Finca sa nachádza tiež v tesnej blízkosti Charco de los Clicos a je dobre navštevovaným malým mestom s veľmi dobrou rybou reštauráciou.

Zariadenia: Fínka bola obnovená v roku 2000, zachovávajúc typické kanárske prvky a architektúru, ktoré boli považované za hodné zachovania už pri prvej reštaurovaní v 60. rokoch av spolupráci s umelcom Cesarom Manriquem, rodinným príslušníkom vtedajšieho majiteľa.
Apartmány sa nachádzajú vo vnútri domu. Spoločné priestory sú: obývacia izba a kuchyňa domu, nádvorie, jedinečná vonkajšia terasa priamo pri mori, 1 sladkovodný bazén a prírodný vodný bazén. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán: Samostatná spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušič na vlasy a toaletné potreby, kuchynský kút s keramickou varnou doskou, digestor, mikrovlnná rúra, vstup do domu.
Výhľad na more je k dispozícii za príplatok (na vyžiadanie).

Kategória Krajina: Finca

Trasy: Vážení hostia,
Vitajte v Lanzarote. Váš čas cesty z letiska je asi 25 minút, cca. 27km.
Prajeme Vám šťastnú cestu!
Keď opustíte letisko, prejdite na kruhový objazd a odbočte pod mostom smerom k Yaiza LZ-2.
LZ-2 vás prevedie cez dediny Tias a Macher. Po cca. 14 km sa dostanete na veľký kruhový objazd s ťavou. Choďte rovno dopredu (druhý výjazd) smerom k Yaiza.
Na ďalšom kruhovom objazde odbočte prvým východom na obytný most Yaiza cca. 3,5 km do ďalšieho kruhového objazdu a po 4. výstupe do El Golfo. Po cca. 5 km odbočte doprava na vidličku. Pri vstupe do dediny je na ľavej strane, mierne zvýšená reštaurácia, po 20m vľavo je váš rekreačný dom.

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (podmienky vozidla Fiat Panda alebo podobné podmienky prenájmu) a pri rezervácii kódovania ACE641O bez autopožičovne a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zbierky kľúčov.
***
Dôležité: Kontaktujte prosím sprievodcu tour priamo pri príchode na letisko.
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!



Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.11. - 1.12.2019
7 nocí
25.11. - 2.12.2019
7 nocí
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
28.11. - 5.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6