Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Bitacora Club Lanzarote
* * * * *

Cena za osobu od
732 €
Žiadne skryté poplatky
25.11. - 02.12.2017
Vybrať iný termín

miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza na kopci v turistickom letovisku Puerto del Carmen, len 800 metrov od jemnej piesočnatej pláže Playa Blanca. Centrum je vzdialené asi 1 km. Tam je približne 600 m od nákupných oblastí s obchodmi, butiky, bary a reštaurácie. Verejná doprava môže byť dosiahnuté asi 150 m.

Vlastnosti:


Ubytovanie:
K ubytovaniu sú vybavené kuchynkou a sociálnym zariadením. Vo väčšine izieb má balkón je štandardná. Všetky izby majú rozkladaciu pohovku. Tam sú oddelené spálne k dispozícii. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. K dispozícii je chladnička a čaj/kávovar v kuchyni. Služba je k dispozícii pre väčšie pohodlie hostí. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefónom a televízorom. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou.

Šport/Zábava:
V jednom z troch čiastočne vyhrievaným bazénom vo vonkajšom hostia nájdu upokojujúce rovnováhu medzi šport a relaxáciu. Pre tých najmenších je tu špeciálny plavecký areál. Na slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, sviatky teraz. pool/snack bar. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golf, telocvičňa, bazén, kúpele a solárium.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú bar a krčma. Môžete si vybrať raňajkách.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v obytných priestoroch: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu