Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Bellevue Aquarius Apartment Complex
* * * * *

27.11. - 04.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
436 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
27.11. - 4.12.2018
7 nocí
4.12. - 11.12.2018
7 nocí
11.12. - 18.12.2018
7 nocí
8.1. - 15.1.2019
7 nocí
miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza na svahu a ponúka krásny výhľad na more. Za pár minút sa dostanete do centra mesta Puerto del Carmen a asi 700 metrov od krásnej piesočnej zátoky. Vzdialenosť je vzdialená asi 400 metrov od siete verejnej dopravy a približne 1 km od hlavnej pláže. Letisko je vzdialené asi 10 km.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel má 167 apartmánov. Ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, zmenáreň, služba stráženia detí, lekárska pomoc, služba prebudenia a práčovňa. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Izby majú ventilátor, obývaciu izbu, kuchyňu a kúpeľňu. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie. Izby majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. Prípadne sú k dispozícii oddelené spálne. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kút je dobre vybavený chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a zariadením na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie. Optimálny komfort je zabezpečený telefónom, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Hotel ponúka rozsiahly športový program v prírode vrátane cykloturistiky/horskej cyklistiky, tenisu, golfu a lukostreľby. S windsurfingom, banánom a potápaním sa apartmánový hotel tiež odvoláva na nadšencov vodných športov. Cestujúci môžu využívať širokú škálu halových športov, vrátane stolného tenisu, biliardu a šípok a posilňovne za poplatok. Hotelový zábavný tím nastavuje zábavné programy pre deti i dospelých.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a bar. Apartmánový penzión ponúka ubytovanie na nocľah vrátane raňajok, polpenzie, plnej penzie a all inclusive ako rezervovateľné jedlo. Na raňajky, obed a večeru čaká príjemný a bohatý bufet. Pre cestujúcich sú zahrnuté alkoholické a nealkoholické nápoje.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú si rezervujete a potvrdíte (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné využívanie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR