Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Barceló Teguise Beach
* * * * *

06.11. - 13.11. Vybrať iný termín
858 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Umiestnenie: moderný a avantgardný dom s 5 slnečnými lôžkami, len pre dospelých, s výbornou polohou priamo na zátoke Costa Teguise. Pláž je vzdialená 100 metrov a je dostupná cez promenádu. Nakupovanie a zábava v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Tento moderný dizajnový hotel ponúka svojim hosťom vstupnú halu s recepciou a výťahom, bufetovú reštauráciu Atlantico s ázijskými a kanárskymi raňajkami, veľký bazén a ďalší menší bazén s krásnou slnečnou terasou s výhľadom na more. Plážové lehátka a slnečníky pri bazénoch sú zadarmo. K dispozícii je aj posilňovňa, kúpeľné centrum (za poplatok), práčovňa (za poplatok), gastro-pool bar, lobby bar a športový bar.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Deluxe: Novo navrhnuté dvojlôžkové izby v avantgardnom dizajne, niektoré s výhľadom na bazén a záhrady, ponúkajú maximálny komfort. Majú dve samostatné lôžka alebo jedno veľké postele, otvorenú kúpeľňu so sprchou Raindance, sušič na vlasy a toaletné potreby. 43 "LCD televízor so satelitným príjmom, telefón s priamou voľbou, Wi-Fi (súčasťou balenia), klimatizácia, minibar (za poplatok a rezerváciu), trezor na prenájom a kávovar (vítané vybavenie je zahrnuté pri príchode) alebo výhľad na more rezervovaný (obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dvojlôžková izba Deluxe s hydromasážnym kúpeľom v izbe (typ B): Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové luxusné izby, navyše s hydromasážnou vaňou v izbe. Voliteľne aj pre jednorazové alebo s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dvojlôžková izba Deluxe s hydromasážnou vaňou na balkóne (typ C): Majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby Deluxe, navyše s hydromasážnou vaňou na balkóne. Voliteľne aj pre jednorazové alebo s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Juniorsuite: Moderné a priestranné junior suity sú kompletne prepracované a majú spálňu a obývaciu časť s pohovkou (opticky oddelené), kúpeľňu so sprchou raindance, sušič vlasov, toaletné potreby a župany a papuče, hydromasážna vaňa na terase, 43 "LCD Satelitná televízia, telefón s priamou voľbou, Wi-Fi (súčasťou balenia), dve samostatné lôžka alebo jedna posteľ typu king, klimatizácia (bez vykurovania), trezor, espresso a čaj na prípravu vlastných potrieb alebo balkón alebo alternatívne s výhľadom na more (obsadenosť: dospelí do 3 rokov)

Možnosť stravovania: Polpenzia/All Inclusive: bohatá raňajková a večera formou bufetu s show cooking a kanárske a ázijské bary (jedlo a nápoje) pri rezervácii polpenzie za poplatok. a 31.12.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky a večere v bufetovom štýle s show cooking a tematické večery. Obed v bare pri bazéne od 12 do 16 hodín ako 3-chodové menu. Občerstvenie od 11:00 do 18:00. Alkoholické a nealkoholické nápoje od 11-0: 30 v príslušnom pruhu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Živá hudba a on-site zábavy.

Športové cene: aerobik a fitness.

Šport za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov, potápanie (miestnymi poskytovateľmi), surfovanie, športový rybolov s miestnymi poskytovateľmi.

Wellness: za poplatok: Kúpele s tureckým parným kúpeľom, saunou, emočnou sprchou, kúpeľným okruhom a masážami.

Hotelové služby: Práčovňa, požičovňa áut a izbový servis od 10: 30-22, oba za poplatok.
Prebudiť.
**********
Internetový kútik za poplatok, Wi-Fi v celom zariadení.
**********

Kreditné karty Hotel: Visa, AMEX, Mastercard.

Poznámky: slr hodnotenie 5 slnkov v dôsledku renovácie, faktor popularity a veľmi dobré umiestnenie.

Nie sú povolené žiadne domáce zvieratá.
Bezbariérové ​​izby sú k dispozícii na vyžiadanie (DD2 alebo JS2, každý umiestnený na prízemí).
*******
Zariadenie len pre dospelých nad 18 rokov je možné rezervovať.
*******

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Phone: 34 (928) 590551
Fax: 34 (928) 590530
V katalógu "Design Style" na strane 68.
V katalógu "Kanárske ostrovy" zima 2018/19 na strane 160.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 150.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.11. - 13.11.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
4.12. - 11.12.2019
7 nocí
8.12. - 15.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}