Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Bahia Playa Blanca
* * * * *

06.11. - 13.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
531 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
6.11. - 13.11.2018
7 nocí
10.11. - 17.11.2018
7 nocí
13.11. - 20.11.2018
7 nocí
17.11. - 24.11.2018
7 nocí
Poloha: Hotel sa nachádza v zátoke Las Coloradas a len 400 metrov od mora. Centrum mesta Playa Blanca s obchodmi a zábavnými zariadeniami je vzdialené asi 3 km, exkluzívna jachtingová prístav El Rubicón je vzdialená asi 1 km a pláž "Playa Dorada" je vzdialená asi 2 km. Prírodný park Los Ajaches so svojimi známymi plážami Papagayo je vzdialený 15 minút chôdze. Priamo pred recepciou sa nachádza autobusová zastávka pre autobusy do centra obce. V približne 200 metroch nájdete obchodné centrum so supermarketom a reštauráciami a veľké detské ihrisko.

Vybavenie: Atraktívne navrhnuté a veľmi obľúbené rekreačné stredisko pod novým vedením skúseného hotelového riaditeľa má 92 obytných jednotiek na 2 poschodiach, lobby s informačným centrom a internetovým kútikom (za poplatok). Vo vonkajšom priestore komplexu je 1 veľký vyhrievaný bazén, bar pri bazéne (pri nízkej obsadenosti, bar pri bazéne je uzavretý, ale bar pri bazéne z Iberostar La Bocayna je plne využiteľný) a slnečná terasa. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén. Uteráky na biliard sú k dispozícii na zálohe.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Všetky dvojlôžkové izby (asi 22 m²) majú vaňu, WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, satelitnú televíziu (diaľkové ovládanie proti kauci), chladnička s minibarom a zariadený balkón alebo terasu. Alternatívne možno rezervovať na jedno použitie.
Apartmán: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, apartmány majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu (rozkladaciu pohovku), samostatnú spálňu a kuchynku. Majú veľkosť 50 m². (Obsadenosť: Dospelí do maximálnej výšky 3 alebo dospelí až do maximálne 2 detí až do maximálnej výšky 1)

Oficiálne trieda: 3 Keys

Šport za poplatok: biliard, tenis a požičovňa bicyklov. Biliard. Potápačská a prímorská škola v okruhu cca 2 km (s prehliadkami kurzov cez školu vrátane).

Deti: bazén a detské ihrisko samostatný detský.

Hotelový servis: čistenie 5x týždenne, výmena bielizne raz za týždeň, výmena uterákov 3x týždenne. Wi-Fi v celom zariadení za poplatok.

Upozornenia: Recepcia hotela Bahia Playa Blanca je otvorená do hodiny. Počas obdobia, kedy je uzavretá, môžu zákazníci kontaktovať recepciu susedného hotela Iberostar La Bocayna, kde sa uskutočňuje registrácia a odhlásenie.
Bezbariérové ​​zariadenie bez prístupu na invalidný vozík. Pri registrácii v hotovosti na osobu alebo kreditnou kartou (VISA alebo Mastercard) je potrebná záloha vo výške 50 €. Check - out 12 hodín, check - in 14 hodín, neskoré check - out až 17 (ak je k dispozícii) za 30 € za izbu.

Poznámka 2: CALLE LAS BUNGANVILLAS S/N Urbanización las Coloradas 35580 PLAYA BLANCA ŠPANIELSKO
TEL: 0034 928 51 70 58
FAX: 0034-928 51 70 58
e-mail:Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR