Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Apartamentos Los Tulipanes

08.02. - 16.02.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
523 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
22.3. - 31.3.2018
9 nocí
31.3. - 7.4.2018
7 nocí
3.4. - 14.4.2018
11 nocí
7.4. - 14.4.2018
7 nocí
miesto:
Táto atraktívna rekreačný komplex sa nachádza na kľudnom mieste priamo v turistickom letovisku Puerto del Carmen, asi 500 m od krásnej piesočnatej pláže a živú promenádou. Do centra mesta s mnohými nákupných a zábavných podnikov sa nachádza len 500 m. Autobusová zastávka je vzdialená asi 500 metrov dole na ceste.

Vlastnosti:
V hoteli je 37 bytov. Ubytovanie je k dispozícii vstupnú halu a recepcii. K dispozícii sú trezor, zariadenie meny a lekárska pomoc pre cestujúcich v tomto apartmáne hotela. V supermarkete tovaru pre každodenné potreby možno získať. Deti sa môžu odreagovať na ihrisku, na čo hrdlo ráči. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku hotela. Prostredie môže byť preskúmané vďaka požičovňa bicyklov s kole.

Ubytovanie:
K ubytovaniu sú vybavené obývacou izbou, kuchyňou a kúpeľňou. Ďalšie štandardné armatúry Väčšina izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Tam sú oddelené spálne k dispozícii. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Kuchynský kút je vybavený chladničkou, sporákom a zariadením na prípravu čaju/kávy ako štandard. Najlepšia dovolenka pohodlie vybavené telefónom, TV, rádiom a pripojením na internet (za poplatok). V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Komplex bazén je vyhrievaný vonkajší bazén a detský kútik. Lehátka a slnečníky zaručujú relaxačné hodín. Hostia tu nájdu rad nealkoholických nápojov v bare pri bazéne. V obytných priestoroch voľného sektoru vedľa golf, biliard a solárium ponúka aj poplatok jazda na bicykli/na horskom bicykli a masážou. Apartmánový hotel organizuje zábavný program pre dospelých.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar. Okrem raňajkami, hotel tiež ponúka obedy a večere à la carte.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v apartmáne hotela: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu