Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Apartamentos Guacimeta Lanzarote
* * * * *

07.01. - 14.01. Vybrať iný termín
579 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza v Puerto del Carmen, len cez cestu od pláže (cca 250 m). Výber obchodov, reštaurácií a barov v asi 300 metrov. Odkazy na systém verejnej dopravy môže byť dosiahnuté asi 600 m.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel víta cestujúcich vo 58 izbách, ktoré sú určené výhradne pre dvojhru.V hoteli sa nachádza lobby a recepcia.K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - bezpečné, zmenáreň, zdravotná pomoc a práčovňa.S prístupom na internet vo verejných priestoroch (za poplatok), hostia môžu zostať v kontakte s vonkajším svetom.V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
Kúpeľňa ponúka ubytovanie pre väčšie pohodlie. Štandardné funkcie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Kuchynský kút je vybavený chladničkou a čaj/kávovar ako štandard. Zariadenie zahŕňa práčku a žehlenie. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefónom, TV a Wi-Fi. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Okrem toho, sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Kým dospelí vo vonkajšom bazéne plávať niekoľko kôl, deti prichádzajú v bazénom na ich úkor. Na terase, hostia môžu prenajať ležadlá a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane cyklistiky/jazda na horskom bicykli, golf, potápanie, fitnes centrum, biliard, bowling a squash. Kasíno a nočný klub sú možnosti pre rekreáciu.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako sú kaviarne a baru. K ubytovania ponúka rezervovať stravovacie služby ubytovanie vr. Raňajky, polpenzia aj all-inclusive. Ponúknutá raňajky, obed a večera.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.1. - 14.1.2020
7 nocí
9.1. - 16.1.2020
7 nocí
11.1. - 19.1.2020
8 nocí
11.1. - 18.1.2020
7 nocí
12.1. - 19.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}