Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
05.05. - 13.05. Vybrať iný termín
513 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Toto plážové ubytovacie zariadenie (hotel) sa nachádza v meste San Antonio, cca. 300 m od verejnej piesočnatej pláže. To je v dochádzkové vzdialenosti. K najbližším zábavným zariadeniam sa dostanete v niekoľkých krokoch. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza tiež supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšia atrakcia je West End (asi 200 m). Do centra mesta sa dostanete za pár minút. Najbližšie mesto Ibiza je vzdialené cca. 15 km ďaleko. Letisko: IBZ cca. 21 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 142 izieb rozložených na 5 poschodiach.Súčasťou interiéru je lobby, 24-hodinová recepcia, trezor (za poplatok), spoločenská miestnosť, výťah a bar, ako aj prístup na internet (za poplatok vo verejných priestoroch) a WiFi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež TV miestnosť s plochou obrazovkou, satelitnou TV a miestnymi kanálmi.K vybaveniu patrí reštaurácia (medzinárodná) s klimatizáciou.Kaviareň ponúka aj malé jedlá.K bazénu patrí sezónny bazén a bar pri bazéne (sezónne), integrovaný detský bazén a slnečná terasa (sezónne).Hoteloví hostia môžu využívať lehátka a slnečníky pri bazéne.Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom na vlasy, internetom (prípadne za poplatok), chladničkou, telefónom a trezorom. Klimatizácia je individuálne nastaviteľná.
Za príplatok je možné rezervovať aj balkón/terasu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Self-stravy, raňajky alebo polpenzia

Raňajky sú podávané formou bufetu.
Pre polpenziu: dodatočná večera formou bufetu.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Integrovaný v bazéne detský bazén jednotlivých

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: biliard, stolný tenis, vodné lyžovanie, vodné skútre, posilňovňa, minigolf, požičovňa bicyklov, slnečná terasa vo wellness centre
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (za poplatok): golfové ihrisko, jazda na koni

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Parlament Baleárskych ostrovov schválil ekotasu pre trvalo udržateľný cestovný ruch pri príchode (v turistických zariadeniach):

približne 4 Euro za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 4,5-hviezdičkové a 5 hviezdičkové hotely (národná kategória)
približne 3 Euro za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 3,5-hviezdičkové a 4-hviezdičkové hotely (národná kategória)
približne 2 EUR za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové hotely (národná kategória)

cca 4 Euro za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 4-hviezdičkové a 4,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
asi 3 eur za osobu/deň (plus DPH) pre všetky 3,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
približne 2 Euro za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 1-3-hviezdičkové apartmány, finca a vidiecke hotely (národná kategória)

V mimosezóne od 01.11. - 30.04. ekologická daň sa zníži o 75%.

Deti mladšie ako 16 rokov sú oslobodené od eko-dane. Ekologickú daň uhradí zákazník priamo na mieste a nie je zahrnutý v cene.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.5. - 14.5.2020
9 nocí
5.5. - 16.5.2020
11 nocí
5.5. - 12.5.2020
7 nocí
5.5. - 13.5.2020
8 nocí
6.5. - 13.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}