Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
07.05. - 15.05. Vybrať iný termín
548 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel sa nachádza priamo pri pláži (asi 10 metrov od hotela). Je to asi 2,5 km od mesta San Antonio (asi 25 minút). Hromadná doprava je dostupná priamo na mieste. Obchody a reštaurácie sa nachádzajú v cca. 200 m, barov a krčiem v cca. Vzdialenosť 300 m.

Vlastnosti:
Hostia sa môžu cítiť ako doma v 10 jednolôžkových a 90 dvojlôžkových izbách.V rekreačnej dedinke sú hostia hostia v lobby s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou recepciou/odhlásením.Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy.Súčasťou areálu je šatňa, trezor a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Krásna záhrada a detské ihrisko patria k areálu komplexu.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba a služba prebudenia.Okolie môžete skúsiť aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a ventilátor poskytujú správne vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardný balkón.Väčšina ubytovania má výhľad na more.Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli.Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a písací stôl.Najlepšie dovolenkové vybavenie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio a WiFi (zdarma).Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Pre každodenné používanie sú k dispozícii sušič vlasov a make-up zrkadlo.V rekreačnej dedinke nájdete rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v komplexe, ako napríklad:Bocce a za poplatok cyklistika/horská cyklistika, tenis, volejbal, minigolf a jazda na koni.Ubytovanie ponúka rôzne športové aktivity vo vnútornej oblasti, napr.Stolný tenis, šípky a gymnastika, ako aj platenie telocvične a biliardu.Pre návštevníkov je k dispozícii kúpeľná oblasť so soláriom.Za poplatok sú masáže.Zábavný program zahŕňa diskotéku a kasíno.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar. Nefajčiarska reštaurácia má vysoké kreslá pre dojčatá. Rekreačná obec ponúka stravovacie služby vrátane ubytovania vrátane raňajok a polpenzie. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky formou bufetu a pestrý večerný bufet. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.5. - 17.5.2021
10 nocí
7.5. - 14.5.2021
7 nocí
7.5. - 15.5.2021
8 nocí
8.5. - 15.5.2021
7 nocí
8.5. - 17.5.2021
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}