Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

S'estanyol Club Hotel
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Vlastnosti:
Ubytovacie zariadenie víta hostí v 258 izbách. Dom ponúka recepciu a recepciu. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú TV miestnosť, anglicky a nemecky hovoriaci personál a konferenčná miestnosť. Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi (zdarma). Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu.Niektoré jednotky majú krásny výhľad na more.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy poskytujú komfortné vybavenie, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma).Kúpeľne majú sprchu a vaňu.K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti hotela. Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. K dispozícii je aj snack bar pri bazéne. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Ubytovanie ponúka polpenziu a all inclusive ako rezervovateľné stravovacie služby. Špeciálne doplnky zahŕňajú občerstvenie všetkých hostí vrátane výberu alkoholických a nealkoholických nápojov. Raňajky, pestrá obed formou bufetu a večere sú lahodné a pestré. Vynikajúci kuchári pripravujú vynikajúce špeciality počas show cooking.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}