Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Ses Savines Hotel
* * * * *

29.09. - 06.10. Vybrať iný termín
452 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Hotel Ses Savines sa nachádza priamo na piesočnatej pláži.Mesto San Antonio Center je cca. 800 metrov.Supermarket je po cca. 200 m.Najbližšie bary a reštaurácie sú tiež asi 200 metrov od hotela.Nasledujúci nočný klub je tiež vzdialený asi 200 metrov.V okolí sa nachádzajú tieto turistické zaujímavosti: Cafe Del Mar (1,8 km), Pláž Cala Bassa (8 km), Staré mesto Ibiza (16 km), Pláž Cala Gracio (4 km) a Playa D'en Bossa (asi 20 km).Okrem neďalekej požičovne áut, stanovište taxíkov a autobusová zastávka vo vzdialenosti asi 800 metrov poskytujú mobilitu počas Vašej dovolenky.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica vzdialená asi 15 km.Letisko (IBZ) je cca. 21 km ďaleko.
Vlastnosti:
4-podlažný 3-hviezdičkový plážový hotel sa skladá z hlavnej budovy a prístavby a zahŕňa celkom 155 izieb. Je vybavená 24-hodinovou recepciou (check-in od 14:00, check-out do 12.00), lobby, výťah, klimatizácia, trezor (za poplatok) a parkovanie (zdarma). Reštaurácia (klimatizovaná) zabezpečuje fyzickú pohodu. V hotelovom bare môžete stráviť bohatý deň. Wi-Fi pripojenie na internet je hosťom k dispozícii zadarmo. Upratovanie izieb je bezplatné. Na požiadanie sa hostia môžu zobudiť ráno z hotelového personálu.
pool:
Hotelová vonkajšia časť zahŕňa sezónny sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.
Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: šípky, biliard, minigolf a stolný tenis. Wellness ponuka: v prípade potreby slnečná terasa. za poplatok. Zábava pre dospelých: večerné predstavenia.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služby: angličtina a španielčina. Kreditné karty: Visa, Euro/MasterCard a American Express.
Štandardná izba (balkón alebo terasa):
Zariadené s balkónom alebo terasou, trezorom (platí sa na mieste), satelitnou TV. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.
Štandardná izba (balkón alebo terasa, výhľad na more):
S balkónom alebo terasou, trezorom (platí sa na mieste), satelitnou TV. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.
Štandardná jednolôžková izba (balkón alebo terasa):
Zariadené s balkónom alebo terasou, trezorom (platí sa na mieste), satelitnou TV. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.9. - 6.10.2019
7 nocí
30.9. - 7.10.2019
7 nocí
2.10. - 9.10.2019
7 nocí
2.10. - 11.10.2019
9 nocí
3.10. - 10.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6