Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

San Francisco Apartments
* * * * *

25.02. - 04.03. Vybrať iný termín
610 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Bytový komplex je cca. 300 m od pláže. K dispozícii je ľahký prístup k verejnej dopravnej sieti (200 m od hotela) pešo.

Vlastnosti:
Ubytovanie má 18 apartmánov, kde sa hostia môžu cítiť ako doma. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby, ako je trezor, izbová služba a služba prebudenia. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. Pre parkovanie auta je k dispozícii garáž (za poplatok) a parkovisko.

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu a kúpeľňu pre pohodlie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. Prípadne sú k dispozícii oddelené spálne. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kuchynský kút je vybavený chladničkou. Optimálny komfort je zabezpečený prístupom na internet, telefónom a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Okrem cyklistickej/horskej cyklistiky a golfu ponúka komplex aj posilňovňu za poplatok.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, medzi ktoré patrí kaviareň a bar.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
25.2. - 3.3.2020
7 nocí
25.2. - 4.3.2020
8 nocí
26.2. - 6.3.2020
9 nocí
26.2. - 5.3.2020
8 nocí
26.2. - 4.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 1
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}