Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
16.09. - 23.09. Vybrať iný termín
577 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Komplex sa nachádza priamo na pláži, v zadnej časti krásnej zátoky Punta Xinxó. Komplex je ideálny pre deti, pretože na ceste nie je žiadna cesta a voda je veľmi tichá vďaka svojej polohe.

Vlastnosti:
155 apartmánov ponúka hosťom príjemný pocit a pohodlie. Recepcia je otvorená 24 hodín. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodmi. Hostia majú k dispozícii úschovňu batožiny a biznis centrum. Okrem supermarketu nájdete aj ďalšie obchody. Deti sa môžu hrať na detskom ihrisku k obsahu svojho srdca.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie sú k dispozícii v izbách, a tam je kúpeľňa. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor pre odpočinok a relaxáciu počas vášho pobytu. K dispozícii sú oddelené spálne. K dispozícii je aj trezor. Kuchynka je vybavená mikrovlnnou rúrou. Optimálne pohodlie je zabezpečené prístupom na internet, telefónom a TV. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňa.

Šport/Zábava:
Osviežujúce osvieženie zaručuje vonkajší bazén. K dispozícii je tiež slnečná terasa. V bare pri bazéne sú k dispozícii osviežujúce nápoje. Okrem cyklistiky/horskej cyklistiky, potápania a biliardu ponúka hotel za príplatok aj posilňovňu. Mladí a starí cestujúci majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Stravovanie:
Gastronomická oblasť má bar. V nefajčiarskej klimatizovanej reštaurácii čakajú hostia rôzne špeciality.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
16.9. - 23.9.2019
7 nocí
17.9. - 24.9.2019
7 nocí
18.9. - 26.9.2019
8 nocí
18.9. - 25.9.2019
7 nocí
18.9. - 27.9.2019
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 4 / 6