Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
05.10. - 12.10. Vybrať iný termín
501 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Apartmány sú vzdialené asi 15 minút chôdze od centra mesta Ibiza. Sú ideálne pre relaxačnú dovolenku, pretože v okolí nájdete odkazy na sieť verejnej dopravy, bary, krčmy, reštaurácie a supermarket. Apartmány na pobreží majú tiež nádherný výhľad. Pláž je vzdialená asi 300 m od apartmánu. Na obzore môžu návštevníci vidieť krásny ostrov Formentera. Nasledovné nočné kluby sú cca. 2,9 km od hotela a letisko Ibiza je vzdialené asi 8 km.
Apartmány sú súčasťou rezortu Lux Mar Ibiza. Komplex pozostáva z 3 bytových domov. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Komplex má 94 bytových jednotiek a lobby s 24-hodinovou check-out servisom a zmenou meny. K dispozícii je tiež miestna turistická kancelária, klubová cestovná kancelária, požičovňa áut a bicyklov a bezpečnostné schránky. Okrem toho môžu hostia klimatizovaného apartmánu navštíviť kaviareň a reštauráciu a využívať verejný prístup na internet (za poplatok).
Komplex ponúka štúdiá aj apartmány. Všetky majú kompletnú kúpeľňu s vaňou a kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy. Ubytovacie jednotky sú klimatizované a vybavené satelitnou TV, hudbou na pozadí a telefónom. Trezor a terasa sú tiež štandardom. Štúdiá majú dve rozkladacie pohovky, apartmány majú spálňu a obývací priestor.
Hostia môžu navštíviť bazén so slnečnou terasou a využívať bezplatné ležadlá a slnečníky.
Hostia môžu navštíviť reštauráciu, kde sa podávajú raňajky, obedy a večere.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.10. - 12.10.2019
7 nocí
6.10. - 13.10.2019
7 nocí
6.10. - 14.10.2019
8 nocí
7.10. - 16.10.2019
9 nocí
7.10. - 14.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}