Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
03.10. - 10.10. Vybrať iný termín
452 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Plážový hotel sa nachádza v prvom rade na modrom mori a jeho príjemnej piesočnatej pláži. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti turistického centra. Centrum mesta je vzdialené len pár krokov. V blízkom okolí nájdete množstvo obchodov a početné reštaurácie, bary a nočné kluby. Verejná doprava je tiež ľahko dostupná. Pohodlná prechádzka vás prevedie na cca. 1,5 km od centra Sant Antonio.
Hotel bol zrenovovaný v roku 2104 a má celkom 97 izieb rozložených na 3 poschodiach, z toho 7 jednolôžkových a 90 dvojlôžkových. Hotel ponúka hosťom vstupnú halu s 24-hodinovou recepciou, hotelový trezor, zariadenie na výmenu peňazí a kaviareň. V dome sa nachádza bar, TV miestnosť, mini market a klimatizovaná reštaurácia s nefajčiarskym priestorom. Okrem toho budova ponúka prístup na internet, posilňovňu a požičovňu bicyklov (za poplatok).
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, ako aj balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady. K vybaveniu patrí telefón s priamou voľbou, satelitná TV, bezdrôtový prístup na internet, stropný ventilátor a klimatizácia. Jednolôžková izba so sprchou a bez balkóna alebo terasy.
K vybaveniu patrí bazén, denný bar, ležadlá, slnečníky a solárium. Na pláži sa ponúkajú rôzne vodné športy (za poplatok) a plážový volejbal a šlapadlá. Potápačská škola sa nachádza v cca. 1 km ďaleko. Športoví nadšenci majú možnosť využiť tenis, biliard (za poplatok) a navyše bicykel/horské bicykle (za poplatok). Najbližšie golfové ihrisko je vzdialené asi 20 km. Sortiment dopĺňa sezónny zábavný program pre dospelých.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
3.10. - 10.10.2019
7 nocí
5.10. - 12.10.2019
7 nocí
6.10. - 14.10.2019
8 nocí
7.10. - 14.10.2019
7 nocí
5.5. - 13.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2,5
Hodnotenia klientov: 4.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}