Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Intertur Hotel Hawaii Ibiza
* * * * *

13.10. - 20.10. Vybrať iný termín
598 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
miesto:

Na piesočnatej pláži "D'es? Pueto nachádza. Živé centrum San Antonio je len 2 km od hotela. Priamo v hoteli promenáde, ktorá je lemovaná až do centra s obchodmi, barmi a reštauráciami a vás pozýva na prechádzku začína.

Vlastnosti:

Hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2015 a má 210 izieb rozloží na 9 podlaží, lobby s recepciou, Wi-Fi (vo vstupnej hale v cene), výťah, spoločenská miestnosť, satelitná TV kútik, reštaurácia, bar a nové chill-out bar s terasou (19:00 - 24:00, iba pre dospelých). V areáli sa nachádza plavecký bazén so slnečnou terasou a pool bar. je tu ďalší slnečná terasa na streche. Lehátka a slnečníky pri bazéne hotela.

Ubytovanie:

Double (A2-3A), vybavené mini-chladničkou, varnou kanvicou, klimatizáciou, trezorom, satelitná TV, bezdrôtové pripojenie na internet (za poplatok), telefónom, kúpeľňou s vaňou a sprchou, WC, sušičom vlasov a balkón. Voliteľne s výhľadom na more (A2-3B), alebo jednolôžkových izbách (A1D) bez balkóna, inak je k dispozícii každý s príslušenstvom, ako A2A. Superior izba (A2-3C) sú pohodlne vybavené a navyše sú vybavené kávy/čaju, mini bar (za poplatok), TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi (za 1 kus v cene), Playstation (bez hier), DVD prehrávač (bez Filmy ), hudobné stanice, dennú tlač, vankúšov, župany, papuče a výhľad na more, inak je k dispozícii s funkciami, ako A2A. Plus izba typu Comfort (A2-3K): Dvojlôžková izba v horných poschodiach a na prednom mieste s výhľadom na more.

Jedlo Nápoj:

Polpenzia alebo all inclusive. Všetky jedlá formou bufetu. 2 krát týždenne tematické bufety.

zábava:

Animačné programy, príležitostné výstavy a tanca.

Šport/aktivity:

V cene: stolný tenis. Za poplatok: biliard, vodné športy (ponúkané na mieste).

vrátane:

Pri rezervácii Superior izba: víno a občerstvenie pri príchode na izbe.

rodiny:

Samostatný detský bazén, mini klub (od 4 do 12 rokov) a detské ihrisko.

info:

Kreditné karty: MasterCard, Visa; Hviezdičky: 4 hviezdičky; Jazyky: anglicky, nemecky.

All Inclusive:

Všetky jedlá formou bufetu. Miestne nápoje, ako je domáce víno, pivo, voda a nealkoholické nápoje k obedu a večeri a medzi jedlami od 10:30 do 23:30 v bare, studené občerstvenie a zmrzlinu medzi jedlami, popoludňajšia káva, čaj a sušienky od 17:00 do 18:00.

Poznámka:Poznámka:
Vláda Baleárskych ostrovov sa rozhodol pre pobyty od 01. 07. 2016 pobytovú taxu ( "dane pre udržateľný cestovný ruch", porovnateľné s daňou), ktoré majú byť zvýšený. Táto daň sa platí každý hosť v hoteli a je závislá od druhu a kategórii turistické ubytovne a dĺžke pobytu. Suma sa pohybuje medzi 0,50 EUR a 2,00 EUR na osobu a deň, plus. 10% DPH. V hlavnej sezóne (01. 05. -31. 10.). Sezónu (01. 11. -30. 04.) Tento sa zníži o 50%. Hostí, ktorí zostávajú dlhšie než osem po sebe idúcich nocí, platí od deviateho dňa iba 50% dane. Deti mladšie ako 16 rokov sú oslobodené od platenia dane.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6